Одарич розпочав виборчу кампанію на 194 проблемному окрузі

Голова ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко не виключає можливого балотування мера міста до парламенту на перевиборах по 194 округу де переміг представник «Батьківщини» Микола Булатецький.

- Сергію Олеговичу вигідно зараз розказувати який він захисник і поборник єврейського народу і всіх черкащан. Звичайно як один із елементів як захистити себе в цій складній для нього політичній ситуації - це перейти на фланг опозиційної діяльності. Я не виключаю доречі, що ці ігри доведуть до того, що його зроблять великим опозиціонером. Не виключаю, що на перевиборах він піде по округу Миколи Булатецького як головний опозиціонер Черкащини, якого Тулуб і партія регіонів давить, садить, - висловив думку Леонід Даценко.

На нашу думку про це зараз говорити зарано, але такий варіат розвитку подій дуже вірогідний. Все залежить від того чи це протистояння між мером та партією регіонів є тимчасовим і показовим, чи дійсно остаточним і безкомпромісним. Може так статися, що Сергій Олегович спробує заховатися від відповідальності саме у Верховній Раді. Оскільки за умов безкомпромісного конфлікту з партією регіонів дерибанити кошти громади безкарно ніхто вже не дасть, а загроза відповідальності за вже зроблені «блага» для черкащан може наступити дуже скоро.

Тому й може буде знайдений такий компромісний варіант – Одарич як опозиціонер спокійно собі відходить в раду при цьому Булатецький залишається ні з чим, а регіонали і Фірташ отримують під контроль місто. Всі задоволені, всі вільні.
 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx