Користувацький вхід

Одарич розкриває "афери" Радуцького та скромно мовчить про себе

Останнє загострення між секретарем міської ради та мером спостерігаємо в останні дні цього року. Так мер вже веде переговори та підшукує нового секретаря замість Олександра Радуцького. 

В свою чергу Радуцький заявляє, що така діяльність мера – це ніщо інше як реакція на зруйнування його корупційних схем.

Зокрема Олександр Романович вчора на прес-конференції оприлюднив дуже цікавий документ, згідно якого екс-перший заступник міського голови Віктор Беззубенко ще й досі залишається заступником. В документі за підписом міського голови Сергія Одарича, мер звертається до казначейства з проханням узгоджувати проплати з ним, або ж Віктором Беззубенком. Відзначимо що документ від 13 грудня цього року. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РАДУЦЬКИЙ ВИКРИВ ЕКС-РЕГІОНАЛА ЯКОГО ПРИЛАШТУВАЛИ У ВИКОНКОМІ

Секретар міської ради звинуватив мера та Віктора Беззубенка в гальмуванні проплат за виконані роботи. Це на його думку прямий доказ корупції.

В свою чергу міський голова Сергій Одарич, звинуватив вже в корупційних діяннях секретаря, який за його інформацією та документами лобіював проплати за ще невиконані роботи по будівництву двох ділянок міських доріг у зимовий період, підряд на які був виданий без тендеру партнеру Радуцького.

Ось як описує ситуацію з "аферами Радуцького" Одарич. 

Сумнозвісний спуск по вул. Канівській. Він відомий усім водіям, які їздять в Дахнівку чи виїжджають з міста. Спуск довгий час руйнувався. Після численних доручень і нагадувань міського голови директор департаменту ЖКГ Андрій Наумчук нарешті подав заявку на проведення тендеру з ремонту вулиці Канівської. Це відбулося 9 жовтня 2014 року. Вартість робіт, відповідно до кошторису і заявки, - 734 тис. грн. Тендер був призначений на 5 грудня.
Але тут почалося щось цікаве. За два дні до тендеру БЕЗ ОГОЛОШЕННЯ тендендерних процедур Наумчук укладає угоду на цей же об’єкт із ПП «Черкаси-Інтерстрой». Сума договору вже майже вдвічі вища – 1 млн. 173 тис. грн. Показово, що до цього і після Наумчука не було на роботі: він перебував на лікарняних чи у відпустках. Очевидно, він вийшов на роботу, аби підписати угоду.

Цікавим є і інший договір, який підписав директор департаменту ЖКГ. Це сталося 10 грудня. Фірма та ж - «Черкаси-Інтерстрой». Предмет угоди - ремонт частини вул. Університетської. Так само без тендеру. Сума договору - 990 тис. грн. 

15 грудня «Черкаси-Інтерстрой» виставляє рахунок на авансовий платіж по ремонту вул. Канівської на… 352 тис. грн. Ймовірно, у той же день подається рахунок на аванс ремонту вул. Університетської на 196 тис. грн. 16 грудня платіжки подаються в казначейство.

22 грудня секретар міської ради Радуцький, перевищуючи свої повноваження, звертається до казначейства з вимогою провести як першочергові платежі по цих двох об’єктах на суму понад 2 млн грн. Наступного ж дня казна «знаходить» гроші і перераховує вказаній фірмі.


Що ж це за унікальна фірма, за яку так клопоче секретар міської ради?

ПП «Черкаси-Інтерстрой» зареєстроване за адресою м. Черкаси, вул. Корольова, 11. Таку ж адресу має ПП ДП «Електромонтаж - 424», засновником якої є депутат Черкаської міської ради Володимир Халай – друг і товариш Олександра Радуцького.

Примітним є те, що і Одарич і Радуцький публічно заявляють, що проплати мають проводитися згідно графіку, в залежності від часу реєстру платіжок почергово. Насправді як і Сергій Одарич так і Олександр Радуцький перетягують ковдру з вирішенням проплат один на одного. Про що свідчать оприлюднені як мером так і секретарем документи. 

Причому Сергій Одарич чинив розумніше, спочатку він писав лист в якому просив все узгоджувати з ним, або з Беззубенком, але вже менше ніж за тиждень, змінив свою позицію і написав прохання здійснювати проплати за графіком.


 

Останні новини