Одарич пояснив чому депутатам "горить" скликання позачергової сесії

 

Сьогодні до мера Сергія Одарича прийшла делегація у складі кількох депутатів просити призначення проведення сесії міської ради на 24 квітня.

Раніше 32 депутати підписалися за проведення позачергової сесії 23 квітня з винесенням в порядок денний єдиного питання – імпічменту міському голові.
Ось як пояснив мер прагнення депутатів ситуативної більшості.

- Я почув аргументи, я розумію хлопців, вони переживають, оскільки з дня на день має відбутися відставка губернатора, і всі їхні комбінації рухнуть. Тому вони поспішають це зробити сьогодні-завтра. Крім того, я розумію представників фракції «Батьківщина», адже 25 квітня у Черкасах відбудеться приїзд усіх основних лідерів «Об’єднаної Опозиції». І однозначно тут відбудеться скандал, адже за моєю інформацією – ім’я Кличка на біл-бордах використовують без його згоди. Об’єднана Опозиція на рівні керівництва однозначно засуджує будь-які спільні дії опозиції із Партією Регіонів, тому для них важливо встигнути до їхнього приїзду у четвер. Я не буду затягувати час. Я скликав сесію на 30 квітня і зараз розгляну, чи є потреба скасовувати розпорядження про скликання, чи такої потреби немає, - повідомив Сергій Одарич.
Нагадуємо що мер зобов’язаний скликати позачергову сесію на протязі 2 тижнів після подання відповідного звернення.
На всяк випадок на зустріч з мером прийшов і секретар міської ради Віктор Горкун. Не виключається варіант коли саме він скличе сесію. Хоча це буде дуже сумнівно з точки зору законодавства.
 

Останні новини