Одарич оригінально привітав Радуцького з днем народження

Сьогодні секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький святкує свій 44-й день народження. В коментарі порталу Про все секретар повідомив, що відмовився від гучних святкувань. Лише увечері він символічно посидить за столом з родиною та кумами.

За словами секретаря, він вже отримав вітальні слова від губернатора Юрій Ткаченка, міський голова Сергій Одарич проігнорував свято колеги. Ми приєднуємося до вітань які були та ще будуть. Однак відзначимо, що міський голова все ж оригінально привітав Олександра Романовича – символічно саме на день народження свого головного опонента розпочав власну виборчу кампанію.

Розпочалася вона як і годиться з опублікування результатів соціологічного дослідження за результатами якого меру і довіряють більше і переобрали б без вагань. Опитування «Українського демократичного кола» провело у грудні минулого року дослідження настроїв містян обласного центру.

Результати які були опубліковані на підконтрольних міському голові ресурсах Обозреватель та ВІККА наступні.

Наскільки можна довіряти таким результатам опитавання - це справа кожного. Однак воно має ознаки так званого "формуючого опитування" яке покликане показати не реальну картину, а вплинути на суспільну думку, показуючи Сергія Одарича як безальтернативного лідера симпатій. Звичайно, що рейтинг підтримки Одарича очевидно, що правдивий. Однак явно помітно заниження рейтингу інших кандитів. 

Схожа ситуація і з рейтингом довіри, - явні ознаки формуючого опитування. 

Також вони були розбавлені і загальнодержавними питаннями.


 

Останні новини