Одарич не прийшов на суд у справі "обезчещеного" ним Отрешка

Вчора, 14 травня, відбулось попереднє судове засідання у справі за позовом Сергія Отрешка до Сергія Одарича.

Нагадуємо, що 29 квітня Сергій Отрешко подав позов до Черкаського районного суду вимагаючи захисту честі, гідності та ділової репутації. Предметом позову стала наклепницька та неправдива, на думку позивача, інформація поширена на той час міським головою Сергієм Одаричем у прямому ефірі телерадіокомпанії «ВІККА» у програмі «Відкритий діалог» від 12 квітня.

Проте на нього ані екс-мер, ані його представники не з’явилися, хоча судом задокументоване отримання відповідачем 4 травня офіційного повідомлення про дату і час проведення. Досить дивно, адже кількома днями раніше Сергій Олегович радів тому, що на нього подають до суду, бо там „під час судового засідання кожна сторона зможе пред’явити свої докази“.

До речі, суд в своїй ухвалі пропонував відповідачу „подати письмові заперечення проти позову, з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються“. То, можливо, Одаричу бракує саме доказів, якщо він не з’явився на засідання? Чи тепер слід чекати появи від нього заяв про те, що повідомлення було отримане не ним, чи були інші „об’єктивні“ тому причини? Час покаже. Розгляд справи по суті призначено на 31 травня.
 

Останні новини