Одарич не йтиме по 194 округові на перевибори. Як би цього не хотіла Жужу.

- Я говорив про це, і повторю ще раз, щоб більше ніхто на цьому питанні не спекулював. Я не йтиму на перевибори по 194 округові. І як би я не ставився до Булатецького, а скажу вам що доволі критично, але черкасці зробили свій вибір. Якщо комусь це не дійшло, то вони мають прийти ще раз на вибори, і довести свою волю. Булатецький виграв вибори, - прокоментував питання про свою можливу участь в первиборах по 194 виборчому округові, де переміг Микола Булатецький, колишній міський голова Сергій Одарич.

Окремо Сергій Олегович відзначив, що якби "цього не хотіла Жужу" він на перевибори не піде, більше того, для нього очевидним є те, що кожен, хто з"явиться на цьому окрузі в якості нового кандидата, буде "тушкою" та провладним гравцем, який працюватиме на Фірташа та владу.

Судячи з емоційного забарвлення відповіді, можна утвердитися в думці, що за нинішніх умов Одарич і справді не збирається йти на вибори, та лити воду на млин ставлениці Фірташа Валентини Жуковської, в якої, незважаючи навіть на проведення постійних заходів з текстом "Ми любимо Черкаси за підтримки Валентини Жуковської" (якщо хто не бачив, то саме це було написано на сцені під час святкування Дня міста Черкаси) немає шансів для того, щоб перемогти в виборчій гонці без залучення адміністративного ресурсу.

Ярослав Нищик.

Останні новини