Обмін досвідом між працівниками виробничо-економічних служб установ виконання покарань Черкаської області

З метою обміну досвідом між працівниками виробничо-економічних служб, бухгалтерій установ та підприємств виправних колоній, управлінням Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області було організовано відвідування зазначеними співробітниками Державного підприємства Черкаської виправної колонії (№ 62).

Серед учасників заходу були директори підприємств, головні бухгалтери установ та підприємств, начальники планово-економічних відділів та персонал відділу виробничої діяльності та економіки управління. Керував заходом заступник начальника управління ДПтС України в Черкаській області Ігор Гадіон. www.kvs.gov.ua

Розпочалось ознайомлення з виробництвом підприємства Черкаської виправної колонії з виставки-продажу, яка розташована при в’їзді на територію установи. Тут представлено всі види продукції, що виготовляє підприємство, зокрема швейні, вироби з металу, товари народного споживання, вироби з бетону та деревини.

Також огляд включив відвідування професійно-технічного навчального закладу, що функціонує на території колонії, виробничі цехи, складські приміщення. Додатково присутні відвідали храм Благовіщення Пресвятої Богородиці, що розміщений на території промислової зони установи.

Після відвідин підприємства відбулось обговорення побаченого. Учасники заходу висловлювали своє бачення організації того чи іншого виробничого процесу. Адже в своїй повсякденній роботі необхідно постійно вивчати досвід колег, їхній підхід до вирішення організаційних питань діяльності підприємства.

Наостанок, після повернення до приміщення управління, було проведено засідання балансової комісії, на якій підбито підсумки виробничо-господарської діяльності за 2 місяці 2013 року та вирішувався ряд нагальних проблемних питань по наповненню спецфонду і виконання запланованих показників.