Користувацький вхід

Облраду просять "заднім числом" дозволити реконструкцію СПК

Черкаську обласну раду просять дозволити реконструкцію будівлі станції переливання крові яку де-факто вже давно реконструюють. 

З відповідним зверненням до обласної ради звернулося підпорядковане їй комунальне підприємство “Черкаська обласна СПК” та приватне ТОВ “Черкаси-Плазма”. Мова йде про будівлю станції переливання крові в центрі Черкас по вул. Гоголя 242, яку передано в оренду ТОВ “Черкаси-Плазма”.

Проектом рішення передбачено надання дозволу на здійснення реконструкції, а також внесення змін до договору оренди. Змінами передбачається неможливість відчуження будівлі з комунальної власності, витрати понесені орендарем на реконструкцію не підлягають відшкодуванню.

На фото будівля СПК по вул. Гоголя 242, проведено зовнішні фасадні роботи. 

Нагадаємо, що питання передачі будівлі майнового комплексу лобіювалося ще головою ОДА Юрієм Ткаченком. В квітні 2018 року обласна рада зі скандалом надала право на передання майнового комплексу в оренду. У вересні того ж року було укладено договір оренди майнового комплексу з ТОВ “Черкаси-Плазма” на 10 років. Було визначено орендну плату у розмірі 131 тис. грн. на місяць за 1800 кв. м.

В серпні 2019 року, без отримання дозволу від власника майнового комплексу — обласної ради, були розпочаті підготовчі роботи з реконструкції. При цьому, перші особи області, на той час голова ОДА Ігор Шевченко та в.о. голови облради Валентин Тарасенко відвідували об'єкт та знайомилися з ходом робіт. В лютому 2020 року донори вже здавали кров в оновлених приміщеннях.

Разом з тим, влітку 2019 року Державне Бюро Розслідувань провело низку обшуків, в посадовців з сфери охорони здоровя Черкащини, через знищення повноцінного функціонування станції переливання крові. 

Вже в січні цього року міські лікарні Черкас зіткнулися з проблемою забезпечення донорською кров'ю, оскільки здана в оренду обласна станція переливання крові припинила постачання.
 

Останні новини

Loading...