Обласна рада працює над забезпеченням сил оборони

Перший заступник голови обласної ради Роман Сущенко зауважив, що депутати та керівництво обласної ради працюють над забезпеченням сил оборони продовольством та засобами захисту.

Про це інформують в Черкаській обласній раді. 

- Залучений весь депутатський корпус та керівництво, ми постійно координуємо свою роботу, аби допомогти нашим хлопцям у теробороні та ЗСУ. Крім того, в область прибувають тисячі людей, які евакуювалися з інших областей. Хтось їде далі на захід, дехто залишається в нас тож працюємо над питаннями їхнього розміщення та забезпечення необхідними речами,- каже Сущенко

Також за словами посадовця, в області вдалося організували пошиття розгрузок. Першу партію на 500 штук вже відправили для наших хлопців у ЗСУ. Депутати облради разом із небайдужими допомогли з оплатою. Наразі готується наступна партія.

Чимало обласних обранців постійно працюють над збором продовольства та медикаментів для найбільш постраждалих регіонів від російсько-української війни. Допомагають організовувати цей процес і забезпечують доставку.

Налагодили й пункти приготування їжі для правоохоронців та військових. До цього залучили волонтерів, бізнес та комунальні заклади обласної ради, забезпечили й підвіз продуктів.

Більше того в області формують запаси з продуктів харчування та медикаментів на той випадок, якщо припиняться поставки. 

Останні новини