Об"єднання опозиції, роз"єднання пропозиції, комплекси Кузьмінського та минулих виборів. І це лише за один тиждень.

Ну що ж, як би хто не вертівся-крутився в правоохоронній системі Черкащини, а Одарич на волі. І навіть не під підпискою про невиїзд. Звичайно, що це може бути більш ніж тимчасово, але група підтримки відставленого мера показала м"язи. В ситуації, коли мова жодним чином не йде про гру у піддавки, хвилинна розслабленість може дорого коштувати. Для одної сторони втратами в репутації, коли слова «А ты закрой его в КПЗ, за что, мы потом придумаем. КПЗ помогает остыть. Мы на Донбасе всегда так делали» можуть перестати лякати вільнодумців, а для іншого і взагалі статусом політв"язня, але лише років через п"ять. А до того звичайними тюремними нарами. Як би там не було, а до того, що газету «Справедливість» ще почитають, черкасцям варто готуватися, диви чого нового дізнаються, викривального, з розряду схем, які старий керівник втілити чи то не зумів, чи то побоявся, а молоді та голодні до трофеїв переможці взяли на озброєння. І три дні на грабунок захопленого міста, як в старі добрі часи. От тільки тут схоже буде три роки.
На день міста Черкаси завітав до міста популярний гурт «ТІК». Виступив на провінційній сцені за гроші Валентини Жуковської. Саме тої Валентини Борисівни, завдяки якій ми так любимо місто Черкаси. Пам"ятаєте шоковий іміджевий хід від піарщиків Хімічної королеви, який вони розмістили на сцені: «Ми любимо Черкаси за підтримки Валентини Жуковської». От і я про це згадаю, адже треба щоб черкасці знали, завдяки чиїй підтримці вони люблять Черкаси, а сивий Славутич тече у далечінь. Ну і так, для асоціативності. Пісню «Гуляй, веселися, сьодні Вітька при власті», Бронюк не співав, щоб щось на Віктора Федоровича Білоусова не подумали?
Не перестає радувати та дивувати «Об"єднана опозиція». Вона на Черкащині як слон в посудній ятці – постійно якийсь нездоровий шум. Її завдяки певним персонажам останнім часом щось регулярно клинило, але об"єднання «Фронту змін» з «Батьківщиною» нагнало неабиякого переляку в менш популярній структурі. Тут, на те схоже, прозвучала команда «Рятуйся хто може». Звичайно, що Старікова, Даценко, Булатецький, Поляков підуть до Бондаренка торгуватись за керівні посади. Тут тобі і місця в Обласному бюро було б непогано отримати, і районних організацій якби за собою штук 8-10 застовбити. Ну що ж, час торгуватись ще є. До суботи. От тільки чи варто займатися крохоборством, адже в суботу з панського столу має щось перепасти. І Анатолій Васильович особисто вирішить, хто на що напрацював. А тут вже справа настрою і ризику. Можна попросити менше, ніж він би був готовий дати, а можна нарватися із своєю жадністю на відповідну реакцію, і нічого не пощупати. Загалом ця ситуація має ще одну підводну течію: Бондаренко ніколи не приховує, що політика гроші відбирає, а не приносить, то ж хто готовий з названих лідерів «Фронтзмінівської» тусовки вкластись? За Булатецького зрозуміло – гроші є, але він їх ніколи не тратив на чужі проекти, та й на своїх теж часто пробував проскочити «зайчиком». Старікова нічого не вирішує в фінансових речах, та й, подейкують, є у «Фронту змін» маленький фінансовий боржок ще з часу виборів 2012 року перед «Батьківщиною», так що тут якби старі борги повернути, а не в нові влазити. Леонід Даценко теж ніколи не входив до числа власників фінансових потоків, тому «до побачення». Лишається «темна конячка» Поляков. Ніяк не дійдуть руки, чи то пак ноги, до Умані, щоб розібратися з персоною Максима. Схоже що за маскою «демократа і хорошого чоловіка» ховається ще той «фрукт». От тільки який? Як на мене, посади три отримають на свою дружну «тусовку».
Не перестає радувати «УДАР». Хлопці вирішили, що їм нема що робити при спілкуванні з журналістами. Краще підвантажити працівників прес-служби. А то ж і справді, вони ж багато іншої корисної роботи роблять. Цікаво тільки якої? Напевне це займає багато часу, щоб підготувати та розіслати повідомлення, про своє зацікавлення у розслідуванні ДТП за участі чиновника Вадима Берези, а може це вони весь час слідкували за Павлом Карасем, якого напророчили на місце, яке ж самі і вимагають звільнити. Але є в роботі «ударівців» і певний позитив. Он до місцевих виборів по Україні ще хто зна скільки часу, а вони вже для знайомих дівчаток міста придивляються, де ті стануть міськими головами. Першій пощастило Смілі. Її розподілили для Міжнародного секретаря партії «Україна майбутнього». Чули про таку посаду? А про таку партію? Шиза… Хоча зрозуміло, адже сідниці для м"якеньких крісел  в кабінетах хлопці відростили вже, а про те що кабінетів є власники, забули. І вибори до місцевих рад ще не скоро. Думали, що знімуть Одарича, і все само собою вирішиться.  От жалко пацанів.
Не знаю як оце ставитись до нового потенційного почесного громадянина Черкащини Анатолія Кузьмінського. І педагог, і господарник, як це нині дуже люблять відзначати, і політично відданий, а не перекоти-поле регіонального масштабу. Важко щось на шановного чоловіка бубніти, от якби тільки на нагороду свою він претендував років п"ять тому, або років через п"ять. А то дуже схоже, що це таким чином в його сторону пробують зробити черговий запопадистий реверанс. Почтєньіце-с, виразіть. Нездорова ситуація.

Ярослав Нищик

 

Останні новини