Інвестор-олігарх іде з Черкащини, - активісти

Депутат Черкаської районної ради Катерина Онопрієнко побувала на особистому прийомі в українського олігарха, власника значних активів в тому числі і групи підприємств торгової марки «Наша Ряба» Юрія Косюка.

Депутатка приїздила скаржитися на будівництво найбільшого комплексу курників в Черкаському районі, поблизу сіл Мошни та Яснозіря.

- Я розповіла йому про всі деталі спротиву наших громад будівництву його величезного комплексу пташників. Що громади не надали своєї згоди на громадських слуханнях на це будівництво.Що за нами не стоять ніякі олігархи,що нас ніхто не проплачує,що активістів переслідують,залякують,що найбільше дісталось особисто мені,що я ,як депутат районної ради. стала на бік своїх виборців. Говорила про те,як "віджимали" земельні паї у яснозірців, як люди бажають повернути їх назад, бо все село засуджує цих людей, що поступили всупереч волі громади. Як не дивно-але Юрій Анатолійович мене вислухав повністю, - повідомляє у Фейсбуці Катерина Іванівна.

Після розповідей як селяни протидіють будівництву Юрій Косюк пообіцяв підти з Черкащини.

- Вже більше місяця селяни блокують поле будівництва! Чергують день і ніч ,а по тривозі з"їзжається миттю все село! Захищати землю будуть до крові! Тому я попрохала Юрія Анатолійовича не допустити кровопролиття! Я думаю він повірив в мою щирість! Він на прощання сказав щоб люди повернули отримані кошти за паї і вони будуватись у нас не будуть! Він дасть вказівку своєму заступнику! Я висловила щиру подяку Юрію Анатолійовичу за можливість особисто донести йому дану інформацію,за те ,що він мене вислухав та прийняв потрібне нам рішення, - повідомляє депутатка.

Нагадаємо, що протистояння навколо будівництва пташників ДП «Перемога Нова» у Черкаському районі триває вже кілька місяців. Доходило до того, що селяни вже кілька разів перекривали автодорогу Черкаси-Канів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТУЛУБУ І НЕ СНИЛОСЯ, АБО ЯК ТКАЧЕНКО МОЖЕ ВИЛЕТІТИ РАЗОМ З КУРНИКАМИ

Від початку дуже перспективний інвестиційний проект вартістю у півтора мільярда гривень менеджмент корпорації реалізовував у досить нав’язливій та неправильній з точки зору піару формі. Без попереднього обговорення, представлення проекту відповідного інформаційного та піар-забезпечення будівництво фактично продавлювалося адміністративними методами.

Це викликало неабиякий спротив селян. В результаті недолугості обласної влади, менеджменту інвестора Черкащина може втратити суттєвий інвестиційний пакет.
 

Останні новини