Інсайдери назвали "дах" Черкаського губернатора

Всеукраїнське видання «Інсайдер» оприлюднило дані власного розслідування «Вертикаль Порошенка» в якому аналізують керівну вертикаль глави держави в регіонах та особистісну залежність керівників областей. 

Головним політичним «дахом» губернатора Черкащини Юрія Ткаченка видання називає першого заступника голови Адміністрації Президента Віталія Ковальчука. Хоча якщо аналізувати глибше, то цей посадовець скоріше не «дах», а «точка входу» до посади для місцевих бізнес-еліт – виразником яких є Юрій Ткаченко. Головним же «дахом» у Юрія Олеговича залишаються гроші, які дає місцева еліта для його утримання на посаді.

«До переходу в команду Порошенка, Віталій Ковальчук був головним організатором в УДАРІ (фактично правою рукою Віталія Кличка, його першим заступником по партії – ред.) і брав участь у розподілі посад після Революції гідності. Тому деякі з губернаторів, які отримали тоді крісла по квоті цієї партії, були зав’язані особисто на нього.»

Зокрема і губернатор Черащини Юрій Ткаченко. «Ковальчук займався розвитком регіональної сітки. Ткаченко тривалий час фінансував обласну організацію в Черкасах, нею керував молодий хлопець (має на увазі екс-голову обласного УДАРу Віталія Іляшенка – ред.), який не тягнув на посаду губернатора, от ми і висунули тоді його кандидатуру», - згадує один з колишніх нардепів від «УДАРу».

Насправді ж Юрій Ткаченко не мав особливого відношення до фінансування «УДАРу», певну фінансову допомогу надавала родина Казарянів, що є бізнес-партнерами Ткаченка.

Головним же аргументом у призначенні стали гроші місцевих бізнес-еліт, які за нашими даними занесли безпосередньо Віталію Ковальчуку по інформації з різних джерел від 7 до 8 млн. доларів.

Як стверджує видання «Інсайдер» Віталій Ковальчук останнім часом відстояв Юрія Ткаченка на посаді в протистоянні з народним депутатом від Блоку Петра Порошенка Владиславом Голубом, якого просував на посаду ще один куратор областей, заступник фракції Блоку Петра Порошенка у Верховній Раді Ігор Гринів.

І справді в лютому крісло під Ткаченком серйозно хиталося, йому навіть впаяли догану, але очевидно і цього разу вирішили питання гроші (яку суму занесли цього разу щоб зацікавити Віталія Ковальчука у відстоюванні Ткаченка - невідомо - ред.). Навіщо Віталію Ковальчуку втрачати курку яка несе золоті яйця.

Про морально-вольові якості та життєві цінності Віталія Ковальчука яскраво свідчать розслідування ресурсу «Кропива». Ще будучи першим заступником Віталія Кличка, Віталій Ковальчук був його головним касиром, зараз же рівень доходів з підпорядкованих керівників областей на порядок виріс.

Аудіозапис від 13.02.2013  року. 

 

 


 

Останні новини