Новому сервісу таксі в Черкасах перешкоджають працювати

Новому сервісу таксі в Черкасах перешкоджають працювати.

Про це повідомляють у прес-службі сервісу OnTaxi.

Новий сервіс в місті запрацював нещодавно, але вже піддався тиску та погрозам з боку невстановлених осіб “місцевих таксистів”. Замість конкуренції на рівні сервісу, невідомі особи вдалися до практики 90-х. 

Днями, група невідомих осіб здійснила хибний виклик, заблокувала зелений автомобіль Porsche Cayenne сервісу та вимагала від водія “забиратися з міста”. При цьому звучали погрози особистої розправи та знищення авто.

Увага, на відео присутня ненормативна лексика.

Сервіс ОnТaxi просить усіх свідків надати будь-яку інформацію щодо інциденту для припинення та унеможливлення надалі свавілля, від якого втомилося наше суспільство. Якщо читачам щось відомо про подібні дії, адміністрація OnTaxi просить звертатися у соцмережах або у службу підтримки.

Повну інформацію з відеореєстратора, де зафіксовані обличчя та номери авто, а також інформацію стосовно хибних замовлень сервіс готовий надати керівництву Головного управління Національної поліції в Черкаській області для об’єктивного розгляду. Наведеним вище обставинам мають дати оцінку правоохоронні органи.

Водночас, сервіс OnTaxi продовжує працювати в Черкасах, незважаючи на обставини.

 

 

Останні новини