Новий рік Драмтеатр зустрічає без даху (Фото)

Новий рік будівля погорілого драматичного театру зустрічає та очевидно зустріне без даху і це попри неодноразові запевнення чиновників.

За майже півтора роки після пожежі яка сталася 1 липня 2015 року, будівля так і не отримала нового даху. Нині там змонтовані металеві ферми, але повноцінного накриття немає. 

Фото станом на сьогодні 26 грудня. 

В той же час директор департаменту містобудування, архітектури, будівництва та ЖКК ОДА Сергій Демиденко запевняє, що вже виконано 70% запланованих на цей рік ремонтних робіт. А проблема з завершенням будівництва даху лежить як виявилося у квітковому павільйоні розташованому поруч, саме через нього ускладнено під’їзд будівельної техніки. 

Відзначимо, що роботи по відновленню театру виконує ПМ-Арсенал (угоду укладено за переговорною процедурою без конкурентних засад на суму 6 млн. 90 тис. грн.), за поточний рік на ремонтні роботи згідно порталу е-дата шляхом укладання додаткових угод освоєно 16,804 млн. грн. - це кошти перераховані за виконання робіт. 

Нагадаємо, що на першочергові відновлювальні роботи у драмтеатрі в цьому році зі слів представників влади було заплановано витратити близько 16 млн. грн. 

Останні новини