Новий начальник Черкаської ДАІ вірно служив режиму Януковича (Відео)

Призначення нового керівництва Черкаської міліції викликали в громадськості регіону м’яко кажучи активні дискусії. Ми вже неодноразово писали про нового очільника обласної міліції Леоніда Бойка. Але зараз не про нього, бо до його особи й так великий інтерес місцевих ЗМІ.

До особи Леоніда Бойка ми повернемося в наступному матеріалі, і для цього є причини, він проявляє себе як досвідчений інформаційний технолог.

Зараз же ми подивимося на одне з його перших призначень. Нового очільника Черкаської ДАІ Віталія Васильовича Стрія. Так вчора наказом начальника УМВС України в Черкаській області Леоніда Бойка його було призначено на посаду тимчасово виконуючого обов’язки начальника Управління ДАІ в Черкаській області. 

У повідомленні про призначення йдеттся, що до призначення керівником обласної ДАІ працював на посаді начальника кадрового забезпечення УДАІ. Такий собі кадровик штабний. 

Однак коли режим Януковича боровся із своїми громадянами, навіть затятих штабних крис працівників виганяли на захист інтересів тодішньої влади. В період ескалації найбільшого супротиву між владою та народом в інтересах режиму було не допустити приїзду активістів на Київ. Так 19-20 лютого працівники ДАІ області фактично влаштували блок-пости на всії виїздах на столицю і перешкоджали руху. 

Довелося і Віталію Стрию покинути кабінет і курувати одну з важливих ділянок роботи по блокуванню виїздів на Київ. Нашому виданню люб’язно надав відео член партії «УДАР» Олег Гончар який зафіксував цей славний момент у житті нині очільника Черкаської ДАІ.

Події відбуваються біля міста Корсунь-Шевченківський, Черкаської області. Який на відео пояснює, що «приказу нету перекривать дороги, але є постанова Кабміну». Докладніше дивіться на відео, особливо з 50 секунди. Такий служака виконає все, і стане в пригоді вже новій владі, це очевидно розуміє і Леонід Бойко.
 

Підготував: Олександр Безпрозванний

Останні новини