Користувацький вхід

Новий графік вивозу негабаритного сміття в Черкасах

У Черкасах сміття вивозитимуть з 210 майданчиків для негабариту. До цього міськвиконком затвердив лише 140 адрес. Та через велику кількість таких відходів у місті компанія «Нова якість «Благоустрій» взялася за вивезення сміття з додаткових 70-ти.

Про це повідомляє Дзвін-media з посиланням на керівництво компанії. 

– Коли ми виграли конкурс на вивезення негабаритного сміття у місті, Черкаська міська рада надала нам перелік адрес майданчиків, на яких мешканці мають складувати сміття. Нині ми розуміємо, що об’єми, про які йшлося під час проведення конкурсу, в рази більші. З минулого понеділка ми ще до затвердження рішення виконкому взялися за додаткові майданчики. На них вже незабаром з’являться інформаційні плакати щодо графіку, — говорить засновник компанії «Нова якість «Благоустрій» Андрій Бортник.

Додамо, зміна об’ємів робіт ніяк не впливає на тариф. Нижче публікуємо оновлений графік вивезення негабариту з територій черкаських багатоповерхівок.

У приватному секторі як і раніше сміття вивозитимуть раз на тиждень у день вивезення ТПВ, аби людям було зручно. Нагадуємо, складати його можна просто біля двору.

Останні новини