Новий фаворит ОДА з орендованою технікою освоїть 80 млн. грн. на місцевих дорогах

Новий фаворит Черкаської ОДА з орендованою технікою освоїть на ремонті доріг місцевого значення понад 80 млн. грн. 

Департамент будівництва Черкаської ОДА, цього дорожнього сезону, вже уклав 9 угод за результатами торгів на загальну вартість 81,7 млн. грн. з ТОВ Будстандарт ЛТД. Загальна економія на цих закупівлях склала 2,92% від очікуваної вартості.

Новий на Черкащині підрядник має столичну прописку, записаний на Олександра Лапко, а необхідну для проведення робіт техніку орендує в ряду компаній з інших регіонів країни.

Окрім Черкащини, левову частину підрядів на ремонт доріг ТОВ Будстандарт ЛТД отримував на Житомирщині. Так цьогоріч вже підписано договорів на загальну суму 194 млн. грн., а минулоріч на 64 млн. грн.

Вказаний підрядник почав отримувати підряди від стуктурних підрозділів Житомирської ОДА після призначення на посаду голови ОДА Віталія Бунечка в серпні минулого року. До призначення на посаду голови Житомирської ОДА, Бунечко працював в керівному складі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях (з дислокацією в Маріуполі). Там же працював і нинішній голова Черкаської ОДА Роман Боднар. До призначення на посаду голови Черкаської ОДА, Боднар, у вересні 2019, подавав декларацію кандидата на посаду заступника голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка.

Нагадаємо, що з призначенням на посаду голови Черкаської ОДА Романа Боднара, функцію замовника з виконання ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення передано Департаменту будівництва Черкаської ОДА. Раніше замовником виступало ДП “Служба місцевих автомобільних доріг в Черкаській області”.

Лобістом таких змін виступав сам Роман Боднар, при цьому він публічно заявляв, що такі заходи є необхідними управлінськими рішеннями для ефективної роботи, а фактичний замовник ДП “Служба місцевих автодоріг” залишиться незмінним.

Департамент будівництва Черкаської ОДА у січні цього року, за вибором голови ОДА, очолив Роман Бохін, який до того часу працював в Миколаєві. Його заступницею та єдиною уповноваженою особою з закупівель (яка фактично одноособово приймає рішення про результати торгів) стала Ірина Снісар, яка також до того працювала у структурі Миколаївської міської ради.

Перелік укладених договорів на ремонт ділянок автомобільних доріг місцевого значення: 

Григорівка-Трощин (Канівський район) — очікувана ціна 3,358 млн. грн., договір — 2,963 млн. грн., економія 11,76% 

Чигирин-Стецівка (Чигиринський район) — очікувана ціна 2,681 млн. грн., договір — 2,662 млн. грн., економія 0,71%

Павлівка-Беркозівка-Мартинівка (Канівський район) — очікувана ціна 13,364 млн. грн., договір — 13,320 млн. грн., економія 0,3%

Кам'янка-Вербівка-Телепине (Кам'янський район) — очікувана ціна 5,252 млн. грн., договір — 5,241 млн. грн., економія 0,2%

Ропотуха-Ятранівка (Уманський район) — очікувана ціна 6,663 млн. грн., договір — 6,627 млн. грн., економія 0,54%

Черкаси-Умань (Черкаський район) — очікувана ціна 20,440 млн. грн., договір — 20,406 млн. грн., економія 0,17%

Чернече-Кудашеве (Чигиринський район) — очікувана ціна 14,824 млн. грн., договір — 13,013 млн. грн., економія 12,22%

Хижинці-Журжинці (Лисянський район) — очікувана ціна 6,682 млн. грн., договір — 6,610 млн. грн., економія 1,08%

Будище-Майданівка-Почапинці (Лисянський район) — очікувана ціна 10,886 млн. грн., договір — 10,858 млн. грн., економія 0,26%

Загальна очікувана вартість цих закупівель складає 84,15 млн. грн.

Загальна вартість договорів укладених по цих закупівлях складає 81,7 млн. грн.

Загальна економія на вказаних закупівлях складає 2,92 %. 

Останні новини