Новий дизель-поїзд закидали камінням

Невідомі закидали камінням дизель-поїзд ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонзаводу, що місяць курсує на маршруті Черкаси - станція ім. Т. Шевченка (Сміла).

Як пише ЦТС, про це сьогодні вранці, 28 жовтня, повідомив в.о. члена правління «Укрзалізниці», директор філії «Пасажирська компанія» АТ УЗ Олександр Перцовський.

«Таким (на фото внизу) вчора виявився поїзд Черкаси - ст. Т. Шевченка - новенький дизель-поїзд, який там недавно запустили. Кидали камінням по вікнах. Здається, вірним є вислів «не цінуємо те, за що не платимо, – написав Перцовський у фейсбуці. – Громади по всьому світу контрактують та сплачують за приміський транспорт - там же вони пильнують за його збереженням. Ми і далі хочемо не закривати, а відкривати маршрути, оновлювати рухомий склад, в т.ч. приміський. Але тут точно потрібні спільні дії (сплачувати за проїзд, дотискати фінансування з бюджету, зупиняти вандалів)».

Нагадаємо, що дизель-поїзд ДПКр-3 існує поки що в єдиному екземплярі. З грудня 2019 року його обслуговував маршрут Київ - аеропорт Бориспіль. З 23 вересня поточного року він був переведений на лінію Черкаси-Сміла. Ціна квитка становить від 23 до 78 гривень, залежно від класу вагона.

Останні новини