Нове ДОНЕЦЬКЕ обличчя Черкаської області

Виконуючим обов’язки начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області призначено Олександра Лебедєва. Наказ Міндоходів України від 7 травня.

Олександр Лебедєв до цього часу обіймав посаду начальника територіального управління Рахункової палати по Донецькій та Луганській областях.

Олександр Іванович Лебедєв народився 20 вересня 1958 року в місті Луганськ.

Закінчив Харківське вище військове авіаційне Ордена Червоної Зірки училище льотчиків за спеціальністю «командна тактична». У 2001 році закінчив Харківську філію Української академії державного управління при Президентові України (магістр державного управління). У 2007 році – Донецький юридичний інститут Луганського Державного університету внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство».

Останні посади: начальник Луганської митниці (2006р. – квітень 2010р.), заступник начальника Старобільської митниці (квітень-травень 2010 р.), Апарат Верховної Ради України (листопад 2010р. - 2011р.), начальник територіального управління Рахункової палати по Донецькій та Луганській областях (м. Донецьк) – (січень 2012 р. – травень 2013р.).

Стаж державної служби: 26 років. Державний службовець 5 рангу.

Має спеціальне звання: Державний радник митної служби 3 рангу.

Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Процес створення та реєстрації як юридичних осіб Головних управлінь Міністерства доходів і зборів України наразі триває в усіх регіонах України.
 

Останні новини