Нова влада Черкас вдалася до "червоного терору" проти підприємців

Непокірний ринок на Пастерівській взяли у справжню облогу. Такі дії вже «нової» місцевої влади ніяк інакше як «червоним терором» не можна і назвати. Оскільки одними рішеннями ця влада організовує так звані міні-ярмарки, звичайно для своїх пригодованих підприємців, а іншим – непокірним знищує бізнес та відбирає джерело існування. Найбільш вражаючим є те, що так звана нова влада діє тими ж методами що й попередники, але ще більш жорстко та безпринципно. Не опираючись на закон, а використовуючи його поряд з шаленим адміністративним тиском. Оскільки існує не скасоване рішення міської ради про передачу земельної ділянки на якій знаходиться ринок в оренду на 49 років. 

Із минулого тижня торгові павільйони по вулиці Пастерівській працюють в облозі із 50 правоохоронців. Починаючи із минулого четверга – 6 червня - і по сьогодні, із 4 години ранку і до 19 години вечора, тривають тотальні перевірки правоохоронцями всіх підприємців, що знаходяться на торгівельному майданчику. Правоохоронці перекрили усі під’їзди до місця торгівлі, обмеживши доступ продавцям і покупцям. На самому початку облоги, у четвер, о 22.30, до торгівельного майданчика на Пастерівській під’їхав евакуатор, що привіз 4 бетонні блоки 2,5х0,5 метрів – але перекрити ними «намертво» під’їзди до павільйонів підприємці перешкодили.


Також, працівники міліції повідомили, що із понеділка проводитимуть конфіскацію товару, який продається на Пастерівській.
Як підставу для всіх цих дій підприємцям демонструють лист секретаря міської ради до начальника Соснівського РВВС, підписаний – втім - одним із заступників міського голови, без вказівки прізвища цього самого заступника. Проте саме цей лист, текст якого логічно не зобов’язує до настільки кардинальних дій, став причиною того, що правоохоронці, які мають запобігати злочинам на території міста, «оселилися» на вулиці Пастерівській.


У понеділок, 10 червня, коли міліція усталено з’явилась на ринок о 4 ранку, підприємці зібрались і поїхали під мерію. О 7.00 вони зустрілись із секретарем Черкаської міської ради Віктором Білоусовим, який пояснив, що жодних вказівок (у тому числі – письмових) щодо вчинення будь-яких дій стосовно торгівельного майданчика на Пастерівській та його підприємців міська влада правоохоронцям не давала. Ситуація із облогою Пастерівської стане предметом розгляду найближчого сесійного засідання міської ради, що відбудеться 13 червня.
 

Останні новини