Нові подробиці: тренеру тиру продовжили арешт

Тренеру ДЮСШ № 2, в якого під час занять зі спортивної стрільби, поранення в голову отримав школяр та згодом помер в лікарні, продовжили цілодобовий домашній арешт.

Про це йдеться в ухвалі Соснівського суду. 

Чоловіку інкримінують низку кримінальних правопорушень. Зокрема, ч. 2 ст. 137 ККУ (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя дітей), ст. 263 ККУ (незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами), ст. 264 ККУ (недбале зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів).

В ході розслідування було встановлено, що тренер без передбаченого законом дозволу, придбав 21 патрон до нарізної вогнепальної зброї калібром 5,6 мм та зберігав їх в приміщенні стрілецького тиру Черкаської гімназії № 9.

В день трагедії, передав потерпілому школяру пістолет та вказані патрони для відстрілу, а сам пішов організовувати навчання іншого учня. Повернувшись, виявив школяра з тілесними ушкодженнями у вигляді кульового поранення голови. 

Згідно інструкції, тренер не мав права залишати самого потерпілого школяра на час відстрілу патронів. Також слідством було встановлено, що потерпілий не є вихованцем ДЮСШ №2 та не пройшов інструктажу. 

Нагадаємо, що трагедія в тирі міської гімназії №9 сталася у квітні цього року. Учень 9-А класу загальноосвітньої школи №34 Артем Попов з необережності здійснив собі постріл у скроневу частину голови. Через місяць перебування в лікарні хлопець помер.
 

Останні новини