"Невдячні" черкащани не оцінили діяльність партії влади

Як місцеві так і всеукраїнські ЗМІ невпинно транслюють інформацію про всеохоплююче «покращення» у всіх сферах життя. Опозиціонери в свою чергу спростовують факти «покращення» - істина, як завжди десь посередині.

 Як же черкащани оцінюють діяльність головних дійових осіб партії влади в області та країні загалом?

На це питання, свіжу відповідь дає соціологічне дослідження проведене соціологічно-маркетинговою службою громадської організації «Кропива».
Повністю його результати можна подивитися тут. Черкащина залишається серцем опозиційного руху (соціологія)

На питання: Як в цілому Ви оцінюєте діяльність Сергія Борисовича Тулуба на посаді голови Черкаської обласної державної адміністрації?- відповіли наступне.

Результати опитування всіх респондентів з цього питання

Цілком позитивно 6,8%
Позитивно, але потрібно працювати краще 16,4%
Задовільно 23,9%
Незадовільно 31,8%
Важко відповісти 21,1%

Отже, як бачимо, жителі обласного центру не те, щоб сказати в захваті від роботи Сергія Борисовича, але і не все для нього так катастрофічно як віщує опозиція. Хоча б з якимись нотками позитиву його роботу оцінили 23,2% опитаних, що вже доволі не погано в опозиційному регіоні.

Трійку Сергію Борисовичу поставили 23,9% опитаних, що теж є виявом більш-менш об’єктивного сприйняття діяльності губернатора.

Хоча і відсоток з незадовільною оцінкою дуже великий, як для амбіцій Героя України – 31,8%.

21,1% опитаних не змогли відповісти на це питання – мабуть до них не дійшла інформація про звершення губернатора в соціально-культурному та економічному будівництві або вони не змогли оцінити результатів цього будівництва.

Загалом отакою є на «текущий политический момент» оцінка діяльності губернатора – 31,8% опитаних незадоволені, 69,2% відносяться нейтрально до діяльності губернатора. Такі дані звичайно йдуть в дисонанс з заявами місцевих опозиціонерів по типу - 70-80% антирейтингу губернатора. Але наведені цифри – це еквівалент настроїв суспільства загалом. І серед опитаних є багато таких, які б не пішли на вибори і не дали оцінку діяльності влади власним голосом.

Тому пропонуємо відповідь на те ж саме питання і тими людьми які ходять на вибори.

 

Результати опитування респондентів які обов’язково б взяли участь у голосуванні

Цілком позитивно 7,1%
Позитивно, але потрібно працювати краще 15,7%
Задовільно 24,3%
Незадовільно 34,8%
Важко відповісти 18,1%

Дані суттєво не відрізняються. Але варто відмітити, що кількість опитуваних які незадовільно оцінюють діяльність Сергія Тулуба зросла до 34,8%, що засвідчує те, що незадоволені його діяльністю обовязково прийдуть на вибори і очевидно проголосують не за його політичну силу. Загалом 65,2% опитуваних які б прийшли голосувати не відчувають різкої «алергії» на Сергія Борисовича.

А от ситуація з оцінкою черкащанами діяльності Президента України Віктора Януковича значно гірша.

На питання: Як в цілому Ви оцінюєте діяльність Віктора Януковича на посаді Президента України? – опитувані відповіли наступне

Результати опитування всіх респондентів з цього питання

Цілком позитивно 4,3%
Позитивно, але потрібно працювати краще 18,6%
Задовільно 24,3%
Незадовільно 47,5%
Важко відповісти 5,3%

Незадовільною діяльність Віктора Януковича вважають 47,5% виборців м. Черкаси. Позитивне або нейтральне ставлення має Президент від 52,5% виборців обласного центру.

При цьому, серед тих виборців які обовязково підуть голосувати, рівень незадоволених діяльністю Януковича подолав позначку у 50% і склав 51,8 %.

Результати опитування респондентів які обов’язково б взяли участь у голосуванні

Цілком позитивно 4,8%
Позитивно, але потрібно працювати краще 15,7%
Задовільно 22,9%
Незадовільно 51,8%
Важко відповісти 4,8%

Позитивне або нейтральне відношення до діяльності Президента спостерігається у 48,2% виборців Черкас які б обовязково пішли на вибори.

Підготував: Олександр Безпрозванний 

Останні новини