Невідомі молодики знову супроводжують опозиціонерів.

Під час акції, що мала місце 3 квітня під стінами Соснівського райвідділку міліції, опозиціонерів "пасло" близько десяти невідомих молодиків, які хотіли за рахунок спортивних костюмів, видаватися спортсменами. Жодних перепон вони не чинили, але через 20 хвилин таке спостереження опозиціонерам набридло і вони підійшли поспілкуватися. І хоча молоді люди заявили, що так повільно рухаються в бік футбольного поля, де зібралися грати в футбол в кросівках, Микола Булатецький звернувся до начальника Соснівського райвідділку з проханням з"ясувати, що роблять ці молодики.

- Подавайте письмову заяву, - наполіг Руслан Іванович.

- Я усно звертаюся до Вас,- відповів Микола Іванович.

- Я Вам не цепна вівчарка, щоб за вашою командою кидатись на людей,- зазначив Руслан Іванович.

- А ви й не кидайтесь,- резюмував Микола Іванович.

Все ж особу молодиків з"ясовувати правоохоронці не стали, без причини, як вони зауважили. Хоча якраз автора матеріалу чотири тижні тому бійці ППС зупинили на 15 хвилин незрозумілими питаннями, незважаючи на пред"явлений паспорт. Довелося показати дієвіший документ.

 

Серед молодиків і справді незнайомі обличчя, от тільки "старший" серед них уже неодноразово засвітився антиопозиційними діями: під 194 ОВК, на акціях, що проходили на Соборній площі та при спробі блокування сесії Черкаської обласної ради.

Останні новини