"Нетолерантні" свободівці показали регіоналам дух Холодного Яру

Вчора відбулися головні заходи по вшануванню героїв Холодного Яру. Вже нормою стало, що будь-які акції які організовують опозиційні сили починаються з провокацій.

Не обійшлося і цього разу. Перед самим початком урочистого мітингу на центральній площі села Мельники до заходу вирішили долучитися прихильники партії регіонів. Їх було не багато, близько десяти осіб із прапорами. На фото нижче.

Прапороносці розгорнули свої знамена і планували приєднатися до урочистого мітингу. 

Однак це зробити їм завадили активісти «Свободи». Які як коршуни накинулися на прихильників партії влади. Зчинилася штовханина і за дві хвилини прапори були зірвані, вудки – поламані. 

Могла навіть виникнути бійка, однак своїх побратимів заспокоїв Юрій Левченко, - переможець виборів до парламенту по 223 проблемному округу в місті Києві. На фото нижче.

Однозначно оцінити цей вчинок свободівців досить важко. З одного боку звичайно, що такі дії далекі від толерантності. І вони не зовсім правильні. Бо прихильники партії влади також мають повне право вшановувати героїв Холодного Яру. 

З іншого боку, всім було зрозуміло, що ті прапороносці стояли не за внутрішнім покликом, а за конкретну грошову винагороду. І таку демонстрацію прапорів їм ворожої партії вони могли сприйняти виключно як кинутий владою виклик.

Цей невеликий інцидент лише черговий раз підтвердив наскільки розрізненим є українське суспільство і наскільки зростає рівень несприйняття партії влади. Очевидно, що це протистояння матиме жахливі наслідки для країни вже у найближчому майбутньому. І найстрашніше, що як влада так і опозиція готуються до цього жахливого сценарію і вже навіть не прагнуть його попередити.
 

Останні новини