Нерадиві чиновники просять вибачення за 10-кілометровий затор на дамбі

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить вибачення у водіїв за затримку проїзду дамбою і мостом через Дніпро 26 грудня. Вчора там утворився 10-кілометровий затор з Лівобережжя.

За версією прес-служби САД затримка в русі виникла у зв’язку з "непередбачуваними технологічними роботами". Ці непередбачувані роботи ніщо інше як укладання нижнього шару асфальтного покриття на невідремонтованому проїзді мосту. Нагадаємо, що було огошено про закриття мосту для проїзду вчора з 9 до 16 години, однак роботи продовжилися і після визначеного часу, що спричинило багатокілометровий затор в бік Золотоноші. 

Сьогодні за повідомленням САД проїзд буде закрито з 9 до 18 години для проведення робіт з укладання асфальтного покриття. 

Відзначимо, що підрядна організація яка виграла тендер на ремонт ТОВ "Альтком" так і не змогла забезпечити оперативне виконання ремонтних робіт, постійно відставала від графіку їх виконання. Однак чиновники з САД за мовчазної згоди очільників області продовжили термін дії угоди на виконання робіт до липня 2018 року. Горегубернатор, його підлеглі, чиновники з САД різного штибу запевняли про швидке завершення ремонту, дата відкриття хоча б проїздної частини мосту вже переносилася з пів десятка разів протягом піврічного режиму ремонту. 

 

Останні новини