Неприродне єднання: Черкаси поєднали Порошенка і слуг

Черкаси політично поєднали політичних опонентів, партії: “Європейська солідарність” та “Слуга народу”. 

За результатами першого туру виборів міського голови Черкас, обидві політичні сили заявили про беззастережну підтримку одного з кандидатів.

Цим кандидатом став висуванець партії “Голос”, Віктор Євпак, що здобувши підтримку близько 19% виборців, що взяли участь у голосуванні, проходить до другого туру мерської гонки.

Про особисту і партійну підтримку Порошенко заявив на спеціальному брифінгу, за присутності Віктора Євпака.

- Ми, наша партія і я, як її голова, вирішили підтримати кандидата на міського голову міста Черкаси від партії “Голос”, Віктора Євпака. Була одна умова: Віктор має перемогти. Виборці нашої партії, наша партійна організація будуть робити все можливе, щоб закликати всі проєвропейські українські політичні сили обовязково підтримати Віктора. Він український патріот, професіонал та державник, - заявив Петро Порошенко.

Про підтримку Віктора Євпака заявив і керівник Черкаської обласної організації партії “Слуга народу” Олександр Завітневич.

- Ми повністю підтримуємо Віктора Євпака в прагненні навести лад у місті. Розраховуємо, що з нашою підтримкою всі корупційні схеми в Черкасах будуть зруйновані і містяни отримають сучасного управлінця із зрозумілою стратегією розвитку, - йдеться в заяві Олександра Завітневича.

Синхронні політичні заяви непримиренних політичних опонентів, за особистої присутності Віктора Євпака, можуть стати основою для їх коаліції у новообраній раді. При цьому, днями, керівник Центрального штабу “Європейської Солідарності” Олександр Турчинов заявив, що його партія виключає можливість створення коаліцій на місцях з партією “Слуга народу”.

Відзначимо, що до виборів, Віктор Євпак вів активні переговори про висунення на посаду міського голови від партії “Слуга народу”. Ці переговори завершилися безуспішно, а сам Євпак, по завершенню переговорів, заявив, що “Слуга народу” не хоче об'єднуватися навколо стратегії розвитку міста.

– Мушу констатувати дуже сумний факт: черкаська “Слуга народу” не хоче об’єднуватися навколо стратегії розвитку міста. Вона хоче ділити місто за грошовими та квотними ознаками. Це суперечить моїм принципам, – тоді заявив Віктор Євпак.

Нагадаємо, на виборах мера Черкас найбільше голосів здобув діючий мер Анатолій Бондаренко (близько 40% голосів). У другому турі йому складе конкуренцію Віктор Євпак (близько 19% голосів).

Останні новини