Неназвана донька Ківалова мала частку в бізнесі "слуги" Ільченка

Неназвана донька відомого політика Сергія Ківалова мала частку в бізнесі “слуги народу” Віталія Ільченка, що балотуватиметься на посаду мера Черкас.

Про це свідчить ухвала Печерського суду та витяг з реєстру юросіб. 

Так, до жовтня 2016 року Ірина Орехова володіла 50% (11,25 млн. грн.) статутного капіталу ТОВ “Компанія Укравіт”. Існувала загроза арешту, а в перспективі і конфіскації активу, і з жовтня 2016 року єдиними власниками стали Віталій Ільченко та його дружина. З липня 2019 року діяльність ТОВ “Компанія Укравіт” припинено, а його правонаступником стало ТОВ “Укравіт Агро”, власниками якого є подружжя Ільченків. 

За даними ЗМІ, Ірина Орехова є позашлюбною донькою відомого українського політика Сергія Ківалова, хоча останній це публічно заперечував.


Орехова також була помічницею народного депутата Ківалова в трьох скликаннях (5,6,7 скликання). Окрім того, вона володіла значною часткою “Міжнародного гуманітарного університету” в Одесі, президентом якого є Сергій Ківалов та значиться керівником Київської міської організації “Української морської партії”, яку заснував Ківалов. 

Сергій Ківалов народний депутат України 3-8 скликань. Під час виборів Президента 2004 року очолював ЦВК. Оголосив переможцем виборів Віктора Януковича, через імовірні фальсифікації отримав в народі прізвисько “підрахуй”. Тоді опозиція заявила про нібито існування транзитного серверу ЦВК, через який і коригувалися результати виборів на користь Віктора Януковича. 

Нагадаємо, Володимир Зеленський представив нового голову Черкаської ОДА Сергія Сергійчука та кандидата на посаду міського голови Черкас від “Слуги народу”, підприємця, власника групи компаній “Укравіт” Віталія Ільченка. Представлення новго губернатора фактично відбувалося за закритими дверима на підприємстві Ільченка. 

Примітним є те, що на зустрічі з журналістами, після призначення, Сергійчук заявив, що саме він працюючи в СБУ у далекому 2004 році викрив “протиправний вплив на сервер ЦВК, де діяла так звана “петля”.

Останні новини