Нехай "Рутенія" пробачить черкащан.

В Холодному Яру відбулося урочисте вшанування героїв визвольної боротьби різних років. На захід з"їхалося кілька тисяч людей, з усіх куточків України. Всі вони себе називають патріотами. Завершальним акордом мав стати відомого патріотичного гурту "Рутенія". Проте так сталося, що частина делегацій через довгий та важкий шлях в переддень початку робочого тижня вирушила в  зворотній шлях. Ну що ж, це реалії. Як є реаліями і те, що черкащани, яким їхати до своїх домівок 40 хвилин проігнорували виступ відомого гурту. Співаки виступали перед клькома сотнями людей, а площа перед сценою здавалася напівпустою.

Зрозуміло, що хтось і справді змушений був вирушати раніше. Але ж де решта? А решта "патріотів" приїхала до Яру не вшанувати героїв, енергетично та морально підзарядитися місцевою енергетикою, а банально "потусуватись", попити горілочки в затишку на травичці та пофотографуватися з відомими людьми, якими ця територія була перенасичена.

От і хочу звернутися до організаторів великих груп: хіба ви не могли розрахувати час таким чином, щоб не було соромно під час виступу музикантів? Невже водії автобусів не почекали б годину, невже була велика різниця коли потрапити в Київ, Львів, Дніпропетровськ - в 3 години ночі чи 4 години ранку, невже черкащанам, які називають себе патріотами не хотілося почути відомі пісні гурту "Рутенія"? Вочевидь, що багато хто приїхав лише для "галочки". І не дай Бог, якщо стане відомо, що когось з присутніх опозиційні партії привезли лише заплативши гроші, як за робочий час!!!

Соромно нам, українці, за таке ставлення до своєї культури. Добре що хоча б те, що відпочиваючі (а по іншому я їх тепер не можу назвати) не залишили після себе сміттєзвалище. Ну а виконавці гурту "Рутенія" нехай пробачать своїх дурних та убогих земляків.

Останні новини