Недоброзичливці хочуть забрати у Тулуба зірку Героя

Один з лідерів опозиції на Черкащині та переможець виборів до парламенту по 197 виборчому округу Леонід Даценко, виступив з ініціативою позбавлення звання Героя України, губернатора Черкащини – Сергія Борисовича Тулуба.

Таку нову ініціативу сам опозиціонер пояснив боязливою поведінкою губернатора, який попри обіцянки проведення публічного звіту своєї роботи так і не спромігся вийти до людей.

- Щодо звіту пана Тулуба. Як ми і передбачали Герой України злякався громадськості. Він місяць нам розповідає, що він готовий, що він буде звітуватися. Але все закінчилося тим, що кинули гроші на газети, де на дві три сторінки подали великі звершення і ми розуміємо, що ніякого публічного звіту пана Тулуба не буде, - з жалем констатував опозиціонер.

Він також спрогнозував подальші дії Тулуба з питання багатостраждального звіту.

- Буде чергова показуха на обласній раді з графіками діаграмами і караваями. А публічного, справжнього діалогу з громадою і опозицією не буде, - висловив свою думку Леонід Даценко.

Тому за таких умов та ставлення до громади, на думку опозиціонера, варто ініціювати позбавлення губернатора звання Героя України.

- Тому я думаю потрібно виходити з ініціативою щоб забрали зірку Героя. Бо герой же має бути потужний чоловік, нічого не боятися, показувати приклад. Але після таких подій ховання його по норах, мабуть треба позбавляти Сергія Тулуба звання Героя України.

І дійсно закиди опозиціонерів в дечому смішні, саркастичні, а подекуди недолугі. Але ж не все, що вони говорять і пропонують наперед за визначенням є неправильним. Дійсно опозиціонери фактично вже переходять на відвертий стьоб над губернатором.

Проте незрозуміло чому він чи його підлеглі підігрують опозиції.

Владі не варто боятися цієї опозиції, вона поки що навіть не варта щоб її боялися. То чому ж не вийти і не зробити публічно той багатостраждальний звіт. Чесно розказати про проблеми і це буде зрозуміло людям. Натомість влада сама кидає людей в лави не зовсім якісної опозиції. Це лише свідчить про те, що і влада не зовсім якісна.
 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx