"Небесна сотня обрала шлях благий, шлях блаженного вічного життя" - митрополит Іоан

 

Сьогодні на Соборній площі Черкас з ініціативи Народної Ради та за підтримки меценатів встановлено памятний хрест Небесній Сотні. Хрест буде стояти допоки не буде зібрано достатньо коштів на виготовлення та встановлення памятника Героям Майдану. 

Освятив хрест митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан.

Після освячення він сказав коротку, але глибоку за своєю суттю промову.

- Ті які загинули за свободу за свою за нашу за свободу майбутніх поколінь вони повторили подвиг Господа нашого Ісуса Христа. Він також пролив свою кров від грішників від людей які полюбили творити зло, які пішли вслід за дияволом. Але Господь на хресті переміг смертю смерть. Переміг диявола, переміг гріх. Наш приклад всім наступним поколінням хто хоче йти за ним – нехай бере хрест свій і йде за ним. Йде не у шикарні палати Межигіря, не в комфортні умови, а йде на Голгофу. На Голгофу на якій вирішується доля кожного з нас. Кожен з нас у своєму житті проходить через свою Голгофу, кожен з нас рано чи пізно стає перед вибором, що робити – добро чи зло, бути байдужим чи відгукнутися на біду свого ближнього, своєї Батьківщини. І оця небесна сотня в память якої встановлений цей хрест обрала шлях благий, шлях блаженного вічного життя. Тому що немає більшої любові, ніж хто душу свою покладе за друзів своїх.

У вшануванні взяло участь близько 4-х сотень черкащан. Серед них голова обласної ради Валентина Коваленко, голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко, депутати міської та обласної рад.

Були і школярі яких очевидно привели вчителі (але це правильно потрібно виховувати патріотизм змалечку – ред.), були і молоді мами з дітьми, які тримали плакати з написами «Ми не хочемо війни».

Учасники поклали квіти до встановленого памятного знаку та запалили свічки.

Була навіть славнозвісна голова ОВК № 194 Ольга Козько, яку до вічного намагався прилучити Володимир Мамалига. 

На цьому було б варто і закінчити, але політики провели невеликий імпровізований мітинг. Хоча він тут був недоречний. Зараз вже не час на мітинги, зараз потрібно рятувати країну, в тому числі і ефективною роботою нової влади на місцях.
 

Останні новини