Не сидітиме - в Умані засудили чоловіка за вбивство з необережності

В Умані засудили чоловіка за вбивство з необережності який два роки переховувався від слідства. 

За обвинуваченням по ч. 1 ст. 119 ККУ (вбивство з необережності) підозрюваного Антона Платонова визнано винним та засуджено до чотирьох років позбавлення волі, але звільнено від відбуття покарання по амністії.

Відповідний вирок виніс Уманський міськрайонний суд.

У вересні 2016 року підозрюваний перебуваючи в адміністративному приміщенні елеватору в с. Ладижинка, перешкоджаючи входженню до кабінета директора пяного чоловіка, штовхнув його. Штовхнувши чоловіка в стані алкогольного спяніння в груди, спричинив падіння останнього. Падіння потерпілого спричинило удар головою об бетонну поверхню. В результаті потерпілий отримав тілесні ушкодження у вигляді відкритої черепно-мозкової травми з переломом кісток основи та склепіння черепа.

Через кілька хвилин потерпілий підвівся та пішов з території зерносушильного комплексу, вдома його стан погіршився та був госпіталізований до районної лікарні де згодом помер.

Обвинувачений вину в інкримінованому правопорушенні визнав та щиро розкаявся. Також визнав цивільний позов на загальну суму в 66 тис. грн.

Відзначимо, що підозрюваний з червня 2017 року був оголошений в розшук та переховувався від органів слідства. У вересні цього року чоловіка було затримано та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.