Не шляхетний вчинок Сергія Олеговича

Відставлений міський голова Сергій Одарич розповів правду – за що звільнив Наталію Джуган. Нагадуємо, що екс-начальника департаменту бюджетної політики колишній міський голова звільнив нібито за розпиття спиртних напоїв на робочому місці в робочий час. Про це він повідомляв на сторінці в соцмережі Фейсбук. Це він підтвердив і в спілкуванні з журналістами. 

- Це дійсно правда, це було в самий напружений бюджетний день – це останній банківський день року. Мені вдалося домовитися з міністерством фінансів, що ми отримаємо підкріплення в казначействі в останній платіжний день. Ми отримали 13 млн. грн. і ми змогли закрити всі зобов’язання перед підрядниками. І в цей момент, я отримую підтвердження про отримання цих коштів і лишається 3 години, щоб оформити всі платіжки. Тут було потрібно оперативно включитися і підготувати всі документи. Викликаю директора департаменту - вона приходить уже «на веселе» з душком. Я наказав тут же відділу кадрів зафіксувати цей факт – розпиття спиртних напоїв на робочому місці. Після цього Наталія Володимирівна просто щезла з виконкому поза пропускною системою її картка так і не була відмічена. Є свідки, є свідки які з нею пили нажаль. Це не перше порушення з її боку, уже 2 рази я її попереджав, позбавляв премії, але очевидно не дійшло, - нарізав «правду-матку» Сергій Олегович.

Однак колишній міський голова хотів вчинити шляхетно.

- Враховуючи те, що вона мала достатньо великий стаж роботи ми домовилися, що розійдемося по-любовно, не по цій статті, а за згодою сторін. Я дав два тижні щоб підшукати роботу, - розповідає відставлений мер.

Проте зробити не шляхетний вчинок і викинути такий компромат на колишню підлеглу нашого героя змусили жорсткі обставини громадського тиску.

- Саме зараз я надав цій інформації розголосу, тому, що пішли претензії до мене щодо її звільнення. Я не вважаю, що в цій ситуації я повинен за щось виправдовуватися. Спроба розійтися нормально відбулася, але це послужило тим, що єдиний член партії вільних демократів із складу депутатів, зрадив нас – її чоловік Олег Стаднік, тому я мусив дати громадськості пряму відповідь чому відбулося звільнення пані Наталії Джуган, - повідомив Сергій Одарич.

Ми все ж залишимо за собою право дати оцінку таким заявам колишнього мера. І оцінюємо їх як не досить шляхетний вчинок. Хоча трагедії з цього робити не варто. Але і Сергію Олеговичу не варто було б у своїх вчинках та заявах опускатися до рівня своїх опонентів. Він же, як би хто цього хотів чи не хотів визнавати, формує нову політичну культуру міста.

 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx