Навіть Томенко погодився зустрітися з Тулубом заради 200-річчя Шевченка, а Тимошенко – демонстративно “грюкнув дверима”

До уваги читачів пропонуємо матеріал, підготовлений та розміщений журналістами інтернет-ресурсу "Про все".

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб і голова обласної ради Валерій Черняк 4 квітня зустрілися із депутатами Верховної Ради, які увійшли до міжфракційного об’єднання “Черкащина», щоб обговорити спільну підготовку до відзначення в області 200-річного ювілею Тараса Шевченка та 60-річчя створення Черкаської області у 2014 році.

Про це повідомив голова облради Валерій Черняк.

За його словами, на зустрічі сьогодні були Володимир Зубик, Антон Яценко, Валентин Ничипоренко, Геннадій Бобов (Партія регіонів) та Омелян Парубок (КПУ). Попередньо, за інформацією керівника об’єднання Омеляна Парубка, погодилися зустрітися і Микола Томенко та Анатолій Гриценко (фракція «ВО «Батьківщина»), проте не змогли через сьогоднішні події у парламенті. Демонстративно відмовився тільки позафракційний Віктор Тимошенко, повідомив керівник парламентської “Черкащини”. У зустрічі також взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Йорданії Сергій Пасько, адже 200-річчя Кобзаря планують відзначати і у цій країні.

- Розмова велася про відзначення 200-річчя Тараса Григоровича Шевченка і 60-річчя створення Черкаської області. Йшлося про об’єднання зусиль депутатів та обласної влади у підготовці до гідного відзначення цих дат, – сказав Валерій Черняк. – Депутати сьогодні працюють у комітетах, мають вплив на Кабінет міністрів, і, на мою думку, якщо зусилля об’єднати, можна гідно підготуватися. Сьогодні ми відкидаємо убік будь-яку політику і йдемо на діалог і з опозицією, бо відзначення цих ювілейних дат має першочергове значення.

Голова облдержадміністрації запросив народних депутатів, які входять до міжфракційного об’єднання “Черкащина» після 12 квітня зустрітися у Черкасах і оглянути ті об’єкти, які вже збудовані за програмою «Будуємо нову Черкащину» і тільки плануються до реконструкції до рамках відначення 200-річчя Шевченка. Зокрема, йдеться про дороги, музей Шевченка у Мошнах, низку пам’яток у Звенигородському районі, створення туристично-готельного комплексу, налагодження туристичної інфраструктури.

До міжфракційного об’єднання “Черкащина» увійшли народні депутати Геннадій Бобов, Антон Яценко, Валентин Ничипоренко, Володимир Зубик, Станіслав Мельник, Володимир Олійник, Вадим Колісниченко (фракція Партії регіонів), Омелян Парубок (КПУ), Микола Томенко, Анатолій Гриценко (фракція «ВО «Батьківщина»), позафракційний Віктор Тимошенко. Очолив міжфракційне об’єднання Парубок. Об’єднання було створене 21 березня.

Раніше з ініціативою створення між фракційного об’єднання “Черкащина» виступив губернатор Сергій Тулуб, - повідомляє інтернет-ресурс "Про все"

Останні новини