Навіть довірена особа Януковича прийшла підтримати Порошенка в Черкасах (Фото)

Вчора на зустріч з кандидатом на посаду Президента України Петром Порошенком в Черкасах зібралося доволі багато черкащан. Помітних ознак примусового залучення держслужбовців, бюджетників ми не помітили.

У своїй переважній більшості люди прийшли за власним бажанням. Всього на Соборній площі зібралося близько 5 тис. осіб. Звичайно близько тисячі осіб – це були працівники партійних штабів, агітатори, все решта – прості черкащани.

Варто відмітити, що висловити свою підтримку Петру Порошенку прийшов і відомий на Черкащині аграрій, власник корпорації «Дніпро», регіонал старої формації Петро Душейко. Як і годиться він взяв декілька десятків своїх працівників та змайстрував нехитрі плакати на підтримку «єдиного кандидата».

Нагадуємо, що Петро Душейко належить до когорти місцевих регіоналів які були посунуті від годівниці за часів губернатора Тулуба. У 2010 році Петро Душейко був довіреною особою кандидата у Президенти Віктора Януковича, навіть після його перемоги претендував на посаду губернатора Черкащини, але не склалося.

У 2012 році балотувався до Верховної Ради по 195 округу, був лідером електоральних симпатій, але несподівано зняв свою кандидатуру на користь регіонала Володимира Зубика.

Якщо вже Петро Душейко прийшов підтримати Петра Олексійовича то з його перемогою точно заживемо «по-новому».
 

Останні новини