Наталія Старікова: "Ми маємо питання до "УДАРу"

Черкаські опозиціонери засумнівалися у благонадійності Черкаського «УДАРу». Саме до такого висновку можна дійти аналізуючи жваве обговорення на сьогоднішній прес-конференції питання участі в заході «Вуличний університет» народного депутата від цієї політичної сили Ірини Геращенко.

Нагадуємо, що 26 вересня депутатка від «УДАРу» взяла активну участь в презентації в Черкасах проекту «Вуличний університет» який пропагує європейський вибір, разом з імовірним кандидатом на проблемному окрузі № 194 Валентиною Жуковською. Яка є чи не основним конкурентом минулорічного переможця Миколи Булатецького та особою ради якої і було зірване підведення підсумків на 194 окрузі. Саме Микола Іванович є єдиним кандидатом від опозиційних сил на окрузі. Свою підтримку опозиціонеру неодноразово висловлювали й ударівці. Однак як вже неодноразово бувало, кажуть одне, а роблять інше.

Фото з сайту Про все.

Така непослідовність «УДАРу» зацікавила журналістів.

Голова Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко, який презентував сьогодні свою штабну команду нічого поганого в діях «затятої опозиціонерки» та «євроінтеграторки до мізку кісток» Ірини Геращенко, не побачив. Він висловив думку, що коли робиться певна добра справа то тут не потрібно ділити на владу і опозицію.

Більш кардинальним в своїх оцінках був лідер ВО «Свобода» Юрій Ботнар. Хоча й він був доволі толерантним, але яскраво дав зрозуміти про фальш у діях представниці «УДАРу». Очевидно свободівця у висловлюваннях обмежував негласний «пакт про ненапад», який виключає можливість критики партнерів по опозиції.

- Я особисто і партія ВО «Свобода» є дисциплінованими учасниками політичного процесу. Ми вже неодноразово заявляли про підтримку єдиних опозиційних кандидатів які вже перемагали в минулому році. Тому мені нічого тут додати, наша позиція незмінна і вона була озвучена Олегом Тягнибоком. Я не хочу аналізувати дії представників «УДАРу», але ви уявляєте, щоб наприклад відповідальний за Черкащину народний депутат Юрій Сиротюк виступав би на будь-якому заході разом з Валентиною Жуковською. Я цього не уявляю, - зазначив Юрій Ботнар.

І дійсно важко не погодитися з свободівцем в даному питанні.

В розвиток дискусії наш кореспондент поставив питання Наталії Старіковій, щодо подальших дій об’єднаної опозиції в разі якщо Черкаський «УДАР» і надалі буде діяти непослідовно, а дії будуть розходитися з заявами.

- Нам потрібно зустрічатися і обговорювати ті моменти які ви назвали вони існують. Дійсно ми маємо питання до «УДАРу». На сьогодні Віталій Іляшенко хворий тому він відсутній (Віталій Іляшенко та представники «УДАРу» ігнорують прес-конференції опозиційних сил з лютого цього року – ред.). Але вони неодноразово заявляли, що підтримають єдиних кандидатів. А щодо технічних моментів то я думаю ми домовимося і вирішимо проблемні питання, - толерантно зазначила Наталія Старікова.

Думкою з приводу активної «євроінтеграційної» діяльності Ірини Геращенко в Черкасах ми поцікавилися і в Миколи Булатецького якого сьогодні не було на прес-конференції.

- Я точно вам сказати не можу, я ж не був на тій акції. Алея я думаю що це збіг обставин. Сама акція проходила в рамках загальнонаціонального проекту і тому народний депутат Ірина Геращенко як перший заступник комітету з питань євроінтеграції брала в ньому участь. А сама Валентина Жуковська я думаю примазалась, - повідомив телефоном Микола Булатецький.

Підготував: Олександр Безпрозванний

 

Останні новини