Наш Національний відпускає студентів

Відбулася офіційна частина випуску-2013 студентів Черкаського Національного університету ім. Богдана Хмельницького. Саме сьогодні для вчорашніх студентів відкриваються двері у справжнє доросле життя з його радощами та проблемами. Цілий ряд проблем постане перед студентами завтра – це пошук першого робочого місця, житла, але сьогодні вони ще мають повне право на неформальне святкування. 

Ми свідомо опустимо офіційні виступи адміністрації вузу та представників влади, які як завжди говорили наскільки все добре і все для людей, небажаючи відкривати очі на невирішувані роками проблеми в тому числі і студентської молоді.

Нас зацікавили саме думки та настрої винуватців святкувань – студентів-випускників.

Як би там не було, але студенти з позитивним відчуттями покидають стіни університету.

Так наприклад, студентка Руслана вже потурбувалася про власне майбутнє і підшукала сама собі перше робоче місце, в той же час ще планує повернутися в стіни університету.

- Я закінчила 5 курс інституту іноземних мов, отримала диплом спеціаліста. Покидаю університет з найкращими враженнями і буду сумувати за студентськими роками, але сподіваюся не довго. Оскільки з нового навчального року я хочу продовжити навчання в магістратурі. А взагалі від навчання залишилися лише позитивні враження.
Я навчалася за держзамовленням, але сама знайшла собі перше робоче місце – буду працювати перекладачем. Хоча я знаю, що частині студентів надавали пропозиції по працевлаштуванню.
І безперечно хочу подякувати своїм викладачам - Голубничій Ольгі Іванівні, Корніцькому Олександру Юрійовичу та всьому колективу інституту іноземних мов, - з радістю розповідає Руслана.

 

 

 

А студент-випускник інституту економіки і права Максим, незважаючи на складнощі з першим робочим місцем не втрачає оптимізму та дякує викладачам за навчання.

- Я закінчив інститут економіки і права за спеціальністю правознавство. Я 5 років навчався за контрактом на платній основі, в подальшому планую знайти роботу безпосередньо за фахом. В принципі, зараз влаштуватися на роботу за спеціальністю юристом доволі складно, але я сподіваюся, що в мене вийде.
Я вдячний насамперед викладачам. Найбільше хотів би подякувати куратору – Волошкевичу Геннадію Андрійовичу, директору інституту економіки і права Кононенку Юрію Степановичу, керівнику моїх кваліфікаційних і дипломної роботи – Комзюку Володимиру Трохимовичу. Не можу всіх зараз назвати, але всім дякую. І лише з позитивними враженням та спогадами покидаю стіни університету, - говорить Максим.

Незважаючи, що Черкаський національний університет є лідером серед вищих навчальних закладів області, все ж багато його студентів не можуть знайти роботи за фахом. Для прикладу пропонуємо ознайомитися з цим матеріалом. Але сьогодні не хочеться говорити про сумні речі багато. Тому вітаємо всіх випускників зі святом та бажаємо кожному знайти себе у цьому дорослому, подекуди жорстокому світі.

 

Підготував: Олександр Безпрозванний 

Останні новини