Народний депутат Ірина Геращенко визнає, що в партії "УДАР" є борги, а Іляшенко називає людей які кували перемогу партії на Черкащині - ледарями

Наше видання вже неодноразово піднімало питання заборгованості партії «УДАР» перед своїми колишніми працівниками на осінніх виборах до парламенту минулого року.

 Сьогодні користуючись правом запитання, ми поставили запитання щодо заборгованості партії «УДАР» перед колишніми працівниками, народному депутату від цієї партії - Ірині Геращенко. Ось що вона нам відповіла.

Ірина Геращенко вважає, що потрібно щоб політичні сили які брали на себе зобов’язання в тому числі і фінансові – повинні виконуватися.

- Ви знаєте, що я вам хочу сказати, я вважаю що дуже важливо щоби всі ми виконували всі зобов’язання які брали. Інше питання це об’єктивна реальність в даній нами відчуттями. І ця об’єктивна реальність дана нам. Дуже важливо якщо партія сказала "А" то потрібно щоб і говорили "Б" щоб встановлювалися правильні терміни їх виконання, - сказала Ірина Геращенко.

Але Ірина Геращенко повідомила, що вона не компетентна в питанні термінів виконання зобов’язань партії.

- Я не є компетентна в термінах їх виконання. Я дуже хочу розібратися в цій ситуації, щоб можливо розібравшись в ситуації сказати терміни і сказати, що тут напевне є так, а тут щось трошечки фантазія. Сьогодні я некомпетентна відповідати на ці запитання. Тому я буду тут постійно з"являтися і спробую розібратися та більш глибоко відповісти на запитання заборгованості партії, - повідомила Ірина Геращенко.

Як бачимо майже через пів року після виборів так звана проєвропейська партія все ж таки хоче розібратися із проблемою своїх боргів – похвально – краще пізно ніж ніколи.

Народний депутат від "УДАРу" розуміє, що правильно що ставиться питання заборгованості, але підкреслює що це питання не в сфері її компетенції.

- Ми з вами хочемо на конкретне питання отримати конкретну відповідь. Дуже важливо що ви задаєте це питаня. Друге – важливо, що я вас почула і сказала що потрібно розібратися з цим питанням. Це не було і не є сферою моєї відповідальності. Звичайно є проблема, є питання, я розберуся зараз з цим. Спробую сформулювати відповідь, якщо вийде раніше ніж через місяць ми дамо відповідь. Але це питання не прості і причину я бачу в одному – це була перша серйозна кампанія для партії, це було дуже серйозне випробування. Дуже не просто бути в опозиційній партії. Ми будемо рухатися до того щоб розширювати коло своїх ідеологічних прихильників.

Я взагалі проти будь-яких проплачених мітингів, тому що якщо ти сповідуєш якісь цінності, то не треба боятися їх підтримувати просто так. Але це не стосується вашого питання, якщо є заборгованість і зобов’язання, то такі зобов’язання мають бути виконані. Про це потрібно чесно говорити, але потрібно чесно в цьому розібратися. Мені потрібно розібратися з усім цим і поданням позову до суду, щоб компетентно дати відповідь і розібратися, - резюмувала Ірина Геращенко.

Дійсно ми схвалюємо бажання пані народного депутата розібратися з ситуацією в Черкаській області по заборгованості партії «УДАР». І як бачимо все ніби і добре і бажання є розібратися, але вже ж скільки часу минуло після виборів. Давно вже було слід розібратися з цим делікатним питанням. Тим більше воно неодноразово піднімалося як в ЗМІ так і в соціальних мережах.

Однак і до цих пір не знайшло свого вирішення.

Більше того, голова обласної організації партії "УДАР" Віталій Іляшенко плутається у свідченнях – то він заявляє що заборгованість є, в інших заявах вже стверджує, що виплат за виконану роботу вимагають ледарі. От така от нова європейська сила – партія "УДАР".

Щодо сьогоднішніх заяв пані Ірини Геращенко ми взяли коментар у представника ініціативної групи яка подала позов до суду з приводу заборгованості партії перед колишніми представниками, Безпрозванного Олександра. Ось що він нам повідомив.

- Ну звичайно це добре, що пані Ірина визнає факт заборгованості партії перед колишніми працівниками. Але від цього проблема не вирішується. Більше того, я не вірю що такі заяви допоможуть вирішити дану проблематику. Я особисто як керівник окружного виборчого штабу № 194 звертався до перших осіб партії в тому числі і до пані Ірини Геращенко, причому неодноразово. Однак або не отримував відповіді, або як у ситуації з пані Іриною, - отримував повідомлення що це питання не в її компетенції. Тому наразі не вірю жодним запевненням представникам партії «УДАР» та чекаю на судовий розгляд поданого ініціативною групою позову до суду.

Хочу підкреслити, що зараз навіть не стоїть питання коштів які нам заборгували. Зараз стоїть питання формування нової політичної культури та реальності, коли гореопозиційні лідери такі як Віталій Кличко зрозуміють, що кидати людей - це як мінімум неприйнятно для європейської політичної сили, - зазначив Олександр Безпрозванний.
 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx