Народний депутат переконаний на 99%, що позачергових виборів в Умані не буде

Народний депутат України Антон Яценко вважає проведення позачергових виборів міського голови Умані в кінці березня цього року недоцільним та переконаний, що зареєстрований відповідний проект постанови не буде прийнятий. Про це нардеп повідомив у коментарі нашому виданню. 

Нагадуємо, що відповідний проект постанови про проведення позачергових виборів міського голови м. Умані 22 березня цього року зареєстрували депутати від «Батьківщини» та «Народного Фронту».

Народний депутат вважає, що позачергові вибори міського голови можна було проводити ще в минулому році, коли це було більш менш доцільно.

- Позачергові вибори міського голови можна було проводити ще весною минулого року, коли виникла така ситуація, що мерські повноваження склав Юрій Бодров. Однак тоді було не до виборів, - зазначає депутат.

Зараз же проведення виборів є недоцільним. 

- Я вважаю, що неприйнятним є проведення позачергових виборів за пів року до чергових, цього не можна робити і відповідно до законодавства. Звичайно, що чергові вибори до органів місцевого самоврядування ще не призначені, але всім очевидно, що вони будуть призначені на осінь цього року. Навіщо зараз призначати вибори, якщо за 5 місяців знову доведеться проводити вибори, - дивується депутат. 

За словами депутата, проведення позачергових виборів може призвести лише до дестабілізації політичної ситуації в місті. 

- Вибори – це дестабілізація політичної ситуації. На сьогодні в Умані немає якоїсь критичної ситуації, в.о. міського голови секретар ради Олександр Цебрій здійснює всі необхідні повноваження. Я думаю профільний комітет підійшов до цього питання формально. Думаю, що проект постанови навіть не буде винесено на розгляд. Навіть якщо його розглядатимуть, то я буду переконувати, що зараз призначати вибори недоцільно, на 99,9% переконаний, що відповідна постанова не буде прийнята.

Дізнатися думку іншого народного депутата з Умані Максима Полякова з приводу можливого призначання виборів мера не вдалося дізнатися, він поки що не відповідає на телефонні дзвінки.