Народний депутат 7-го скликання піде на 197 округ

Народний депутат України 7-го скликання Леонід Даценко заявив про бажання взяти участь в дочасних виборах на 197 окрузі, що відбудуться восени.

Про це він заявив медіа-групі "Дзвін.media"

Даценко вже перемагав на окрузі у 2012 та 2013 роках, на перевиборах 2014 року поступився провладному кандидату, а у виборчій гонці 2019 року не брав участі.

Згадуючи попередні успіхи й невдачі нардеп вважає, що на сьогодні має повне моральне право поборотися за перемогу та довіру виборців. 

- Наша команда разом із активними громадянами, які тут проживають, тричі поспіль вигравали виборчі баталії на цьому окрузі. У 2012 році у жорсткому протистоянні із тодішньою януковицько-тулубівською владою ми перемогли олігарха Богдана Губського, але округ був проголошений проблемним. На перевиборах у грудні 2013 року наша перемога була настільки переконливою, що «данєцькі риги» змушені були змиритися з цим. До того ж, на той час уже вирувала Революція Гідності. На дострокових парламентських виборах восени 2014 року наша команда фактично знову здобула переможний результат. Але тоді була використана підла підступна технологія із двома моїми однофамільцями. І виявилося, що три Даценки набрали найбільше голосів, але юридично пальму першості віддали висуванцю від президента Порошенка. Отож, у мене та нашої команди є повне моральне право взяти участь у цьогорічній виборчій кампанії та серйозно позмагатися за перемогу, - переконаний Даценко.

Неучасть у виборчій гонці 2019 року Леонід Миколайович пояснив безперспективністю тодішнього протистояння “зеленій хвилі”, сьогодні, ситуація кардинально змінюється як в країні загалом, так і на окрузі. 

– Ситуація кардинально змінилася не лише на моєму рідному окрузі, але й в цілому на Черкащині та й у всій нашій державі. Очікування людей на швидкі рішучі позитивні зміни за президентства Зеленського та владарювання його команди знову переросли у розчарування і зневіру. Соціологічні опитування показують, що за останні два роки рівень народної підтримки «зелених» обвалився, а в інших політичних лідерів та партійних команд особливо не зріс. Відповідно, тепер боротьба на окрузі за депутатський мандат буде не просто змаганням президентських чи партійних рейтингів, а, все ж таки, в першу чергу, залежатиме від роботи кандидатів та їх команд. Від авторитету конкретних людей, від того, що вони насправді реально можуть зробити для своїх виборців, - зазначив Даценко.
 

Останні новини