Нардепу став немилий мер Умані

Народному депутату України екс-регіоналу Антону Яценку, який обраний по 200 округу з центром в м. Умані став не милий в.о. мера міста Олександр Цебрій. 

Він поділився «хорошою новиною» у Фейсбук та закликав містян до мирних протестів проти в.о. мера.

Зокрема депутата порадувало те, що Черкаський окружний адміністративний суд рішенням визнав протиправною бездіяльність Уманської міської ради в частині неприйняття рішення щодо припинення повноважень виконуючого обов’язки мера Умані Олександра Цебрія. В.о. мера хочуть усунути з посади через адміністративний протокол про корупцію який було на нього складено раніше, але це лише привід. Та й достатньої кількості голосів у міській раді, щоб зняти в.о. мера з посади поки немає.

- Діяльність Цебрія на посаді виконуючого обов’язки мера Умані запам’яталась уманчанам вирубкою 22 дорослих каштанів на центральній площі в Умані, підвищенням цін на проїзд до 3,50 грн., щоб фірма-монополіст із пасажирських перевезень "Круїз-авто", яка належить Цебрію, оббирала уманчан і напихала грошима його кишені. Передачею 15 гектарів землі в Умані якійсь комерційній структурі за безцінь, тоді як для учасників АТО Олександр Володимирович все ніяк не знайде ані клаптика. Крім того, пан Цебрій САМ СОБІ виділив землю комунальної власності за адресою вул. Жовтневої революції, 2а. - тобто з особливим цинізмом просто вкрав у уманчан, - з обуренням повідомляє Яценко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЕРУ ЗОЛОТОНОШІ ВЛАШТУВАЛИ ПОЛІТИЧНИЙ "НОВИЙ РІК"

Якщо до кінця тижня Уманська міська рада не ухвалить рішення про припинення повноважень виконуючого обов’язки мера Умані Олександр Цебрія, то нардеп просить уманчан виходити на мирні акції протесту і вимагати відсторонення нинішнього виконуючого обов’язки міського голови.

Відзначаємо дійсно суперечливу діяльність на посаді в.о. мера Олександра Цебрія. Особливо він та депутати відзначилися продажем 14 га землі за смішною ціною. В той же час адміністративний протокол про корупцію не може служити реальною підставою для усунення з посади. Також нагадаємо, що не так давно нардеп Яценко підтримував перебування на посаді Олександра Цебрія до чергових місцевих виборівp.