Нардепи від "Слуги народу", що представляють Черкащину, відзвітувалися

Народні депутати політичної партії “Слуга народу”, що представляють Черкащину, розповіли про результати річної роботи.

Голова обласної організації партії та мажоритарники звітувалися на спільній пресконференції. 

Очільник обласної організації партії, народний депутат, голова комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич відкрив захід вітальним словом. 

- Український народ довірив нам змінювати країну, - це відбулося шляхом електоральної революції. Сьогодні можна з впевненістю сказати, що нова політична сила не зрадила свого виборця, - наголосив Завітневич. - Наша команда хоче завершити децентралізацію із перезавантаженням влади на місцях. 

Моя місія, як голови обласного осередку партії, - створити такі умови, щоб прийшли професійні люди у місцеву владу. Зараз іде процес відбору таких людей у партійні списки.

Народні депутати, які були обрані на мажоритарних округах, розповіли про власну роботу. 

Народний депутат від 194 округу, член бюджетного комітету Любов Шпак перепросила у виборців. 

- Цей рік швидко минув, на жаль, тривалий час я перебувала на лікарняному. За те перепрошую у виборців, бо дійсно, чотири місяці - це досить багато, але я перенесла три операції. Разом з тим, робота для забезпечення інтересів виборців округу в цей час не припинялася. Працювала приймальня виборців та постійно працювали мої помічники, - розповіла Любов Шпак. - Основними напрямками роботи на окрузі були - підтримка соціально незахищених верств під час карантину, допомога лікарням округу та завершення ремонту Драматичного театру. 

Про власну роботу на 195 окрузі розповів народний депутат, член комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Олег Арсенюк. 

- Активно здійснювалася робота по прийому та опрацюванню звернень громадян та організацій з округу. Так, опрацьовано і здійснено належне реагування на понад три сотні звернень, - констатував Арсенюк. - Ключові питання які турбують людей на окрузі - це ремонт доріг, збереження роботи закладів соціальної сфери, скарги на зловживання владою службовими особами.

Народний депутат 196 округу, член комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування Андрій Стріхарський наголосив на кардинальності та невідворотності змін. 

- Монобільшість в парламенті сьогодні закладає законодавчі підвалини для відбудови нової держави. Те що ми робимо - це те, що не робилося десятиліттями. Наше завдання - сформувати нові, зрозумілі правила які будуть рівні для всіх, - зазначив Стріхарський. - В розрізі ж округу, головна стратегія роботи - це ремонт автошляхів. Тут є результати і вже зараз ви можете бачити серйозні ремонтні роботи.

Власну оцінку роботи Верховної Ради дав і народний депутат від 197 виборчого округу Олександр Скічко. 

- Як на мене, Верховна Рада за цей рік спрацювала на четвірку. Багато чого вдалося зробити, але багато планів залишилося нереалізованими. 

Для мене пріоритетним, у розрізі роботи в раді, є створення законодавчого поля для розвитку інфраструктури. Розвиток інфраструктури, реалізація інфраструктурних проектів дасть можливість залучити значні інвестиції та сприятиме сталому економічному зростанню. Нині пріоритетними залишаються законопроекти про розвиток річкового транспорту, посилення та автоматизація габаритно-вагового контролю. 

Цьогоріч на Черкащині буде введено в експлуатацію 240 км. доріг, позаяк за останні десять років було відремонтовано лише 190 км.

Член комітету з питань енергетики, народний депутат від 199 округу Сергій Нагорняк розповів про державницьку позицію. 

- Наш комітет з енергетики стратегічний для держави. Зараз вважаю власною перемогою те, що жодна з фінансово-промислових груп мене не змогла підкупити і я відстоюю суто державницький інтерес.

Вони намагаються мати свої лоббі, але я переконаний, що державний Енергоатом має працювати і не скорочувати генерацію електроенергії.

Ми маємо перейти від імпортозалежної економіки до експортоорієнтованої, підтримувати власного виробника, а не лише продавати сировину. 

Щодо роботи в окрузі, то ключивим було вирішення проблем ремонту доріг та забезпечення лікарень під час пандемії.
 

Останні новини