Нардепа від Черкащини не змогли відсторонити від участі в пленарних засіданнях

Верховна Рада не підтримала рішення профільного комітету про відсторонення нардепа з Черкащини Сергія Рудика від пʼяти пленарних засідань за сексистські висловлювання.

Комітет Ради радить відсторонити нардепа Рудика від п’яти засідань через сексизм. Він назвав колегу «дівчинкою, якій 32 роки», пише Бабель.

Рішення покарати Рудика підтримали 195 нардепів із 226 необхідних для ухвалення рішення. 

Зазначимо, комітет Ради з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи рекомендував парламенту без обговорень позбавити Рудика права відвідувати пʼять засідань. До комітету із заявою про це звертався голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко. 

Причиною були висловлювання Рудика на адресу нардепки Мар’яни Безуглої («Слуга народу») та колишньої депутатки Ірини Сисоєнко.

У січні під час обговорення законопроєкту про СБУ Рудик прокоментував виступ нардепки Мар’яни Безуглої: «Мене дивує, як і кожного в цьому залі, як дівчинка, якій 32 роки, яка працювала в системі охорони здоров’я, та ні дня, сподіваюсь, не працювала у цій структурі, закликає нас проголосувати за один з дуже важливих документів, які можуть багато чого змінити».

Крім того, Рудик також порівняв виступ Безуглої з виступом нардепки попереднього скликання Ірини Сисоєнко, сказавши: «Згадаймо Ірину Сисоєнко, яка дупля не різала в медицині».

Згодом у відповідь на вимогу вибачитися Рудик заявив, що мав на увазі не стать депутата, а професіоналізм, і не вважає свої слова образою.

Останні новини