Нардепа Голуба продавили на посаду футбольного функціонера Черкащини

Сьогодні відбулася звітно-виборча конференція Федерації футболу у Черкаській області. 

Незважаючи на попередньо заявлену підтримку тотальною більшістю колективних членів до сьогоднішнього дня головного футбольного функціонера Володимира Фощія (його підтримали 18 колективних членів, тоді коли Голуба лише 1, Гончарова - 2 - ред), останній зняв свою кандидатуру, а новим головою обрали народного депутата України Владислава Голуба.

На фото нардеп Владислав Голуб якого в очі не бачили більшість делегатів конференції, але авторитет та адміністративний тиск зробили своє.

За нардепа, якого більшість делегатів не бачили в живу, проголосувало 34 представники. Зважаючи на неочікуване, для деяких делегатів, зняття з виборчих перегонів Володимира Фощія, опонентом Голуба був Юрій Гончаров. За кандидатуру Гончарова проголосувало 29 кандидатів. Першим заступником було обрано Володимира Фощія. Відзачимо, що деякі з присутніх на виборчій конференції зізналися про серйозний адміністративний тиск напередодні виборів на місцях, - інформує Черкаський спорт.

Нагадаємо, що напередодні генеральний директор ФК «Черкаський Дніпро» Володимир Лашкул спростував чутки про можливе своє обрання на цю посаду.

Останні новини