Нардеп з Черкащини покинув групу "За майбутнє"

Народний депутат України, обраний по 200-му виборчому округу з центром в Умані, Антон Яценко вийшов з депутатської групи “За майбутнє”.

Про це на сесійному засіданні повідомив спікер Верховної Ради у вівторок, 16 лютого, пише Дзвін-media

“Згідно з поданою заявою та відповідно до частини 3 статті 60 Регламенту Верховної Ради України, повідомляю про вихід народного депутата України Яценка Антона Володимировича зі складу депутатської групи “Партія “За майбутнє”, – зачитав заяву Дмтитро Разумков.

У коментарі інтернет-виданню “Страна” політик зазначив, що особливої причини для такого рішення немає. Також Яценко нагадав, що має пласну політичну партію.

“Як ви знаєте, у мене є своя партія. “За майбутнє” – це теж партія. Виникла ідея, що треба будувати свій політичний проєкт, і щоб люди не плуталися, щоб знали, що я представляю свою партію, а не партію “За майбутнє”, я вирішив зробити офіційну заяву про вихід з групи”, – розповів Яценко.

Як відомо, на останніх місцевих виборах Антон Яценко очолював виборчий список партії “За майбутнє” до Черкаської обласної ради і фактично керував усією кампанією цієї політичної сили на Черкащині.

Останні новини