Нардеп з Черкащини отримав в дар нерухомість на мільйони гривень

Сталі елітні соціальні зв'язки, подарована на мільйони гривень нерухомість та дохідлива дружина народного депутата Владислава Голуба. 

Дослужитися до радника Льовочкіна

Народний депутат Владислав Голуб відомий своїми родинними зв'язками з багаторічним соратником Юлії Тимошенко, Сергієм Соболєвим. Останній є тестем амбітного народного депутата з 197 округу. 

Однак не менш важливою, для просування по політичним східцям вищої ліги української політики, є очевидно і особа його батька Володимира Голуба.

Сам Владислав Голуб в 2014 році несподівано з'явився на округ в якості кандидата від провладного БПП та здобув перемогу. Згодом обранець заявляв, що Черкащина йому не чужа, адже село Келеберда, Канівського району, батьківщина його батьків. І дійсно, батько нардепа Володимир Голуб, відомий в наукових колах економіст, педагог, кандидат технічних наук, професор, член-кореспондент Академії педагогічних наук України, народився саме на Канівщині. В 90-х роках працював в апараті Кабміну. На межі двохтисячних, за Президента Леоніда Кучми, обіймав посади в апараті Адміністрації Президента України. За Президента Віктора Ющенка очолював Головну службу з питань гуманітарного розвитку Секретаріату Президента України.

Після перемоги на виборах Президента Віктора Януковича, секретаріат було розформовано і відновлено роботу Адміністрації Президента України. Тут вже під керівництвом нового глави адміністрації Президента Сергія Льовочкіна, в якості радника, продовжив роботу Володимир Голуб.

Недитячі подарунки

Мати народного депутата Валентина Голуб невідома здобутками в науці та просуванням по службових східцях, але спромоглася обдарувати майбутнього народного депутата нерухомістю на мільйони гривень.

Так в липні 2013 року Владислав Голуб отримав в подарунок від мами квартиру площею 152 кв. м. в одному з найсучашніших житлових комплексів столиці в Печерському районі — житловий комплекс “Кловський узвіз 7”. Комплекс складається з 18-поверхового офісного центру та 47-поверхового житлового сектору, будівля є найвищим хмарочосом України та знаходиться в діловому центрі столиці, будівництво закінчено в 2012 році. Сьогодні вартість такої квартири на ринку складає близько 8 млн. грн.

В квітні 2018 року мама знову робить цінний подарунок, цього разу Владислав Голуб отримує в дар паркомісце площею 15 кв. м. в паркінгу комплексу “Кловський узвіз 7”. Вартість такого об'єкту нерухомості нині стартує з 800 тис. грн.

Нажаль найрідніша людина - мама нардепа померла в 2018 році. За заповітом батько народного депутата успадкував квартиру площею 137 кв. м. у житловому комплексі по вул. Дмитрівській 13 — це престижний Шевченківський район столиці. Квартира була набута у власність в 2006 році, а її частка у 30% також належить Владиславу Голубу. Нині вартість такої квартири стартує від 5 млн. грн.

Окрім того, батько успадкував і паркомісце в цьому ж житловому комплексі площею 15 кв. м.

Дружина бізнес-леді

Останні п'ять років народний депутат зосереджений на активній політичній та законотворчій діяльності, яка не приносить надприбутків. Так, аналіз електронних декларацій обранця за 2015-2018 роки дає дебет доходу в 0,88 млн. грн. Але фінансову стабільність родини впевнено тримала під контролем дружина Юлія Голуб. Жінка, окрім виховання трьох дітей, встигла побути ФОПом з основним видом діяльності - консультування з питань комерційної діяльності, в період з осені 2015 по осінь 2018 років. За цей час їй вдалося отримати доходу в 9,73 млн. грн., що більше ніж в десять разів перевищує офіційні доходи чоловіка. Але у вересні 2018 року Юлія Голуб припинила свою підприємницьку діяльність.

До обрання народним депутатом в 2014 році, Владислав Голуб був заступником голови Київської міської державної адміністрації. Також в 2013-2014 роки — радник Голови Наглядової ради ПАТ “Нерухомість столиці”. Був обраний народним депутатом по 197 виборчому округу від Блоку Петра Порошенка, весною 2017 року вийшлов зі складу фракції БПП. 

На дочасних виборах парламенту цього року планує балотуватися по 197 округу як самовисуванець.

 

Останні новини