Нардеп що представляє Черкащину захворів на коронавірус

Народний депутат від “Слуги народу” по 196 округу Андрій Стріхарський захворів коронавірусом.

Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

Позитивний результат ПЛР-тесту депутат отримав 3 грудня.

За словами Стріхарського, він тривалий час працював без вихідних, тож вважає, що у такий спосіб організм узяв вимушену паузу.

Останні новини