Нардеп наречений "першою тушкою" намагається повернути кругленьку суму готівки яку дав у борг (Оновлено)

Екс-народний депутат Олександр Табалов наречений першою «тушкою» парламенту сьомого скликання намагається повернути кругленьку суму готівки яку дав в борг своєму колишньому топ-менеджеру.

Боржник Олена Татарінова, колишній директор ТОВ «Черкасихліб», яке підконтрольне родині Табалових не поспішає повертати борг у 1 млн. 700 тис. грн. та спродала власну нерухомість. 

Про обставини майнових відносин між мультимільйонером та одним з його топ-менеджерів дізнаємося з низки судових рішень. Саме в судових залах нині вирішують спірні питання віп-роботодавець та топ-менеджер. 

На початку грудня 2015 року Олена Татарінова вже працюючи директором Кіровоградського хлібзаводу, отримала в борг від його власника Олександра Табалова 1 млн. 700 тис. грн., про що написала боргову розписку та зобов’язувалася повернути кошти до 1 січня 2016 року. Однак кошти у визначений термін не повернула, тому власник коштів звернувся до суду. 

З рішення Придніпровського районного суду м. Черкас слідує, що судді задовольнили позов Олександра Табалова та визнали факт заборгованості з боку Олени Татарінової та зобов’язав її сплатити взяті в борг кошти. В ході судового розгляду представник відповідача заперечував факт отримання коштів та наполягав що розписка не може вважатися належно укладеним договором (оскільки на таку значну суму мав би укладатися письмовий договір та посвідчуватися нотаріусом). За інформацією відповідача розписка була написана як зобовязання відшкодувати збитки підприємству власником якого є позивач. Проте наявність таких збитків не підтвердилась, а тому відповідачка не має ніяких зобовязань перед позивачем. 

На фото Олександр Табалов. 

В той же час в ході судового засідання начальник охорони Кіровоградського хлібзаводу та ще одни свідок який не працює на заводі, але своєю присутністю посвідчував передачу коштів підтвердили факт передання коштів Олені Татариновій. 

Цивільний позов на повернення заборгованих коштів Олександр Табалов подав 19 лютого 2016 року, цього ж дня Олена Татарінова продала своє домоволодіння в Черкасах. Новим власником будинку у 126 кв. м. на вулиці Тищенка в обласному центрі став її син Михайлов Андрій Сергійович. До цього ж 30 грудня 2015 року боржник продав свій будинок в селі Червона Слобода, Черкаського району. 

Олександр Табалов знову звернувся до Придніпровського районного суду з позовом на скасування договору-купівлі продажу на будинок по вул. Тищика в Черкасах. Представник позивача наполягав на фіктивності операції з продажу нерухомості з метою уникнення виконання боргових зобов’язань по вже чинному рішенні суду. 

За інформацією із судового рішення будинок придбав син Олени Татарінової за 320 тис. грн., а земельну ділянку під ним за 141 тис. грн., попередньо знявшись з реєстрації за цією адресою. Примітним є також те, що у квітні 2016 року син змінив прізвище і став Михайловим Андрієм Сергійовичем. 

На фото Олена Татарінова.

Однак вже в цьому судовому спорі Придніпровський районний суд прийняв рішення на користь відповідача та повністю відмовив у задоволенні позову Олександра Табалова

Відзначимо, що Олена Татарінова тривалий час працювала у бізнес-струкутурах Олександра Табалова, у жовтні 2015 року балотувалася до Черкаської обласної ради за списками політичної партії "Відродження", депутатом не була обрана. З лютого по жовтень 2016 року керувала компанією «Ширяєво хліб» у м. Ширяєво, Одеської області. З жовтня 2016 стала директором компанії «Полтавахліб-3», яке входить до бізнес-інтересів народного депутата від партії регіонів шостого скликання Реви Дмитра Олексійовича. 

Олександр Табалов власник кількох десятків підприємств харчової промисловості по всій країні, це переважно хлібзаводи. В публічній політиці отримав разом з сином Андрієм статус перших «тушок» парламенту сьомого скликання коли 11 грудня 2012 року відмовилися писати заяву про входження до складу парламентської фракції об'єднаної опозиції «Батьківщина».
 

Останні новини