Нардеп кров'ю і потом змиває ганьбу

Народний депутат з Черкащини Валентин Ничипоренко який зганьбив високий статус народного обранця прислужництвом режиму Януковича власною кровю і потом змиває ганьбу в зоні АТО. Принаймні про це пишуть авторитетні, незалежні та демократичні ЗМІ Черкащини, тому приймемо їх повідомлення на сліпу віру. 

Під час своєї чергової поїздки в зону бойових дій народний депутат прийняв рішення залишитися у складі одного з батальйонів Нацгвардії.

- Я не міг вчинити інакше. Одна справа приїхати в батальйон на кілька годин, передати спецзасоби та продукти, і зовсім інша – стати в один ряд з хлопцями, які сьогодні воюють за нашу землю. Тому я звернувся до командира батальйону, який розташовувався поблизу Краматорська, з проханням дозволити мені залишитися. Звісно, довелося узгоджувати це питання з вищим командуванням, але мені пішли назустріч. Я отримав автомат, запасні набої, обмундирування, і мене відвели у розташування особового складу – так я і став рядовим Ничипоренком. Ніяких пільг – харчувався зі спільного солдатського казана, спав у солдатській палатці, разом з усіма піднімався по тривозі, виконував поставлені задачі. Зустрів багато черкащан, молодих хлопців, які виконують свій військовий обов’язок перед народом України, - розповідає Валентин Миколайович.

Два тижні перебування у гущі військових дій дали грунт і для законодавчих ініціатив нардепа.

- За два тижні свого перебування в зоні АТО я дізнався про проблеми наших Збройних Сил набагато більше, ніж на «гражданці». Деякі питання та проблеми невідкладно вирішуватиму уже в Києві. А проблем багато. Наприклад, військова частина, в якій я перебував, згідно документів ще досі розташовується у місті Біла Церква. Виходить, що за документами бійці не воюють, а отже не є учасниками бойових дій. Це потрібно негайно виправляти. Основна ж думка, в якій я ще раз впевнився під час перебування в зоні АТО, - найбільше багатство України – це її люди. Тому переконаний, що ми переможемо, – розповідає Валентин Ничипоренко.

Нагадуємо, що Валентин Ничипоренко активно прислужував режиму Януковича. Після революції активно відбілювався у місцевих ЗМІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОПУЛЯРНЕ ВИДАННЯ ІЗ ДЕПУТАТА-ТУШКИ РОБИТЬ ДУШКУ

А відбілюватися було від чого, взяти ж наприклад голосування руками за прийняття законів «16 січня».

Та перебування в зоні безпосередніх військових дій варто відзначити – це краще ніж вчинки окремих регіоналів, наприклад як мера м. Сміла Вадима Решетняка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДОПОМОГУ ЗІБРАЛИ ЛЮДИ, А ПОДАРУВАВ ЇЇ МЕР-РЕГІОНАЛ

Тож Валентину Миколайовичу буде з чим йти до виборців свого округу в разі проведення дострокових виборів у Верховну Раду. Безпосередня участь в АТО - це вагомий аргумент щоб перекрити попередні ганебні дії. Будемо сподіватися, що Валентин Миколайович внутрішньо змінився. А що переважить у свідомості виборців – ганебні вчинки, чи корисні спрви депутата покажуть результати. 

Так тримати Валентине Миколайовичу!!!
 

Останні новини