Нардеп Бобов весь час проводить в полях - погода зриває збір цукрового буряка

Про проблеми Народного депутата з Черкащини Геннадія Бобова, власника торгової марки "Панда", розповів Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб:

- Зустрів сьогодні Бобова, та й питаю, де це він пропадає весь час, що його ніхто не може знайти, а він мені й каже: "В полі". В нього виявляється через оці дощі весь цукровий буряк ше не вибраний. В нього 8200 гектарів посаджено, а зібрали лише 100 гектарів. А після таких дощів його ні технікою не можна збирати, ні вручну. Ніщо в поле не заїде. А ще ж і соняшник не зібраний. От і треба за ці три дні, що передають погоду, все викопати.

Нагадаю, що основним видом діяльності ТМ "Панда" є вирощування цукрового буряка, його переробка та реалізація цукру. В разі, якщо погодні умови завадять зібрати врожай, підприємству загрожують фінансові збитки. Така ж ситуація із збором цукрових і в інших сільськогосподарських підприємствах регіону, які через дощову погоду так і не приступали до роботи. Хоча за технічними показниками, цукрові можна збирати до першого снігу, який вкриє поля, а тому така затримка позначиться лише на тривалості роботи цукрових заводів.

Ярослав Нищик

Останні новини