Напад з молотком: звільнено нападників на партійця Шарія в Черкасах

В Черкасах звільнено від кримінальної відповідальності чотирьох нападників на партійця Шарія, його дружину та знайомого. 

Відповідну ухвалу виніс Придніпровський суд.

Груповий напад на партійця Шарія, Миколу Бугріменка який йшов з дружиною та знайомим, стався пізно увечері 22 червня. За інформацією поліції, нападники приховуючи обличчя масками напали на подружжя посеред вулиці та нанесли їм тілесні ушкодження. Згодом, нападників оперативно було затримано на автомобілі в Канівському районі.

Напад стався на перехресті вулиць Кобзарська — Благовісна. В ході нападу, зловмисники використовували молоток, для нанесення ударів, газові балончики та пістолет для погрози, після нападу втекли з місця скоєння злочину.

Нападниками виявилися учасники бойових дій, як було заявлено, ветерани полку “Азов”: Мосенко Олесь, Кравчик Олег, Лисенко Ярослав, Шосталь Євген.

Спочатку нападникам інкримінувалася ч. 4 ст. 296 ККУ, що передбачає ув'язнення на строк від 3-х до 7-ми років.

Під тиском політичних сил: ВО “Свобода”, Національний корпус, Демократична сокира суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Вже за місяць, запобіжний захід підозрюваним було пом'якшено до особистого зобов'язання, а кримінальне правопорушення перекваліфіковано за легшими статтями: нанесення легких тілесних ушкоджень, побої і мордування, погроза вбивством.

В серпні обвинувальний акт було передано до суду. В ході підготовчого засідання у вересні, потерпіла звернулася до суду із заявою про закриття провадження відносно нападника, що застосував відносно неї газовий балончик, тому що вона відмовляється від обвинувачення. Суд закрив провадження відносно одного з нападників через відмову потерпілої підтримувати обвинувачення.

В листопаді ще двоє потерпілих відмовилися від обвинувачення і суд закрив кримінальне провадження відносно решти трьох нападників.

Останні новини